Ligue 1: Olympique Marsylia vs. Nicea


Na inaugurację 28. kolejki Ligue 1 zapowiada się jednostronna batalia. Do rywalizacji podejdzie bowiem walcząca o Ligę Mistrzów Olympique Marsylia. Ich rywalem będzie wciąż niepewna bytu ekipa Nicei. Zatem to gospodarze będą dzisiaj faworytami tego pojedynku.

Olympique Marsylia (@ 1.53) nie gra zbyt dobrze, a szczegolnie nierówno w obecnym sezonie. Przeplatają znakomite wyniki z dość nieoczkiewanymi porażkami. Obecnie plasują się na piątej pozycji i tracą aż sześć oczek do trzego Lille - miejsce gwarantujące eliminacje do Ligi Mistrzów. Zatem zespół gospodarzy musi wziąć się za siebie i osiągać coraz to korzystniejsze wyniki. Mankamentem gospodarzy będzie jednak brak Gignaca, który jest liderem drużyny.

Nicea (@ 7.00) to natomiast zespół, który walczy wciąż o utrzymanie. Niemniej są ekipą zajmująca miejsce nad strefą spadkową - szesnasta lokata. Mają też sporą przewagę nad strefą spadkową. Wszystko jednak może się zmienić. Jest to bowiem nieprzewidywalna liga i ewentualne rozluźnienie może przysporzyć im kłopotów.

Goście jednak podejdą do dzisiejszego pojedynku niezwykle osłabieni. Nie zagra aż siedmiu zawodników z różnych powodów, czy to kontuzji, czy też zawieszenia. Najważniejsze absencje to: Palun (8/0 pomoc)Digard (24/0 pomoc)Pejcinović (13/0 obrona)Bruins (9/0 pomoc) oraz Traore (8/0 pomoc). Zatem jak widać, formacja pomocy jest mocno okrojona.

Obecne rozgrywki przyniosły już dwa mecze pomiędzy tymi ekipami. Nieoczekiwanie oba wygrała ekipa Nicei. Najpierw w lidze 1:0, a następnie w pucharze Francji w Marsylii 5:4. Dzisiaj jednak to zespół gospodarzy powinien się zrehabilitować. Liczymy na pewny triumf gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Marsylia (-1 EH) @ 2.60 Unibet