Ligue 1: PSG vs. Ajaccio


Pojedynek Dawida z Goliatem dzisiaj w Ligue 1. Będzie to pierwszy mecz rewanżowy i sporo do udowodnienia będzie miał zespół Paris St. Germain. Podejmą bowiem Ajaccio i w pierwszym meczu padł wynik 0:0, co było bardzo niespodziewane i na początku nie wróżyło to dobrze zespołowi gospodarzy. Czy dzisiaj ekipa PSG zwycięży z dużo słabszym zespołem?

Gospodarze grają bardzo dobry sezon, mimo wszystko. Są liderami, choć mają tyle samo punktów co Lyon i Marsylia. Zespół jest bardzo silny i wielokrotnie to ukazywali. W ostatnim czasie bardzo mocno ukazali swoją siłę, gdyż są niepokonani od wielu spotkań, poprzednie pięć starć wygrali. Ich rywalami były ekipy Valenciennes (4:0), Lyon (1:0), Brest (3:0), Lekwiyi (5:1) oraz Arrasu (4:3). W pucharze Francji grali jednak bardzo rozluźniony futbol, stąd też taki wynik.

Ekipa PSG jest prowadzona przez Ancelottiego, który dzisiaj zapowiedział, że zadebiutuje młodziutki Moura, za którego zapłacono aż 40 milionów i przyszedł z Sao Paulo, w którym pokazywał, że jest fenomenem. Zespół zatem będzie bardzo silny. W ekipie zabraknie tylko Armanda oraz Van der Wiela. Co na mecz z Ajaccio nie jest żadną przeszkodą.

Rywale PSG grają średnio i przez to zajmują dopiero szesnaste miejsce i będą bronić się przed spadkiem w tym sezonie. Dzisiaj również powinni niestety stracić punkty i muszą koniecznie ogarnąć się na kolejne spotkania. Forma przyjezdnych jest tragiczna - 4 porażki i jedna wygra. Pokonali jedynie Reims w lidze. Przegrywali natomiast z Montpellier (co da się wytłumaczyć), z Troyes, Rennes, a także z Roune w pucharze Francji, co było niespodzianką. Ale może to i lepiej dla gości, ponieważ skupią uwagę tylko na Ligue 1.

W ekipie przyjezdnych nie zobaczymy jedynie Faty'ego (16/1 pomoc). Jest on istotnym kopaczem drużyny. Reszta składu jest jednak do dyspozycji trenera, lecz jednak powinni dzisiaj również ulec, mimo wszystko.

W pierwszym meczu padł wynik 0:0 i PSG na pewno szuka rewanżu. Będzie to wielki mecz dla Moury, który na pewno będzie chciał pokazać swój kunszt i spodziewamy się przez to wielkiego meczu z jego strony, jak i całego zespołu. Naszym typem jest zakład na handicap europejski w stronę gospodarzy.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: PSG (-1 EH), 1.48 Unibet