Ligue 1: PSG vs. Marsylia


Wielkie wydarzenie czeka nas dzisiaj Ligue 1. Czeka nas emocjonujący mecz, ale jednak samo spotkanie nie będzie na tyle istotne... Paris St. Germain podejmie dzisiaj Olympique Marsylię. Będzie to bardzo ważny mecz względem mistrzostwa. Jeśli gospodarze zwyciężą to już wyeliminują Marsylię w walce. Zostanie tylko Lyon. Ale czy podołają temu zadaniu?

Paryżanie grają niezły sezon. Mimo kilku wpadek wciąż przewodzą w Ligue 1, a i w Lidze Mistrzów radzą sobie bardzo dobrze. Najprawdopodobniej już nie muszą się martwić o awans do kolejnej rundy. Ostatnio jednak przegrali w lidze z Sochaux. Było to bardzo zaskakujące zdarzenie. Niemniej muszą zapomnieć jak najszybciej o tym beznadziejnym spotkaniu i skupić się na dzisiejszym przeciwniku, który na pewno jest do pokonania.

Gospodarze zagrają dzisiaj bez kilku kopaczy. Świeżo kontuzjowanym zawodnikiem jest Sakho. Mimo to Ancelotti coś wymyśli. Pozostałymi brakami są: Silva Motta. Bez nich już jednak grają od kilku miesięcy. W zespole ma dzisiaj zadebiutować David Beckham i to jest chyba najważniejsza wieść. Wszyscy oczekują, iż Anglik pokaże swój kunszt. Ciekawe czy wciąż go stać na równą grę w Europie.

Olympique Marsylia jest na razie na trzecim miejscu i tracą pięć punktów do lidera. Dzisiaj jeśli przegrają ten mecz to niestety bardzo się oddalą od tytułu. W boju zostaną wtedy tylko dwie drużyny. Marsylia gra ostatnio bardzo chimeryczny futbol. Po porażce z Nancy u siebie co było tragicznym wynikiem nieco się poprawili. Zremisowali bowiem przeciwko Evian, a w ostatniej rundzie na szczęście wygrali z Valenciennes. Niemniej dzisiaj będzie im niesamowicie ciężko wygrać, a nawet choćby wyrwać punkt.

Goście są zdecydowanie bardziej osłabieni. Nie zagrają: AyewCheyrouN'Diaye oraz Amalfitano. Są to bardzo poważne braki. Szczególnie tego pierwszego będzie niesamowicie ciężko zastąpić. Stąd też dzisiaj sporo wskazuje na to, iż będą w kiepskiej sytuacju by wywalczyć punkty.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 2:2. Wtedy jednak Marsylia była zespołem dość silnym. Teraz wydaje się, że już nie stać ich na walkę z PSG. Typujemy zatem łatwe zwycięstwo gospodarzy w tym meczu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSG wygra, 1.53 Unibet