Ligue 1: PSG vs. Montpellier


Ciekawy mecz w Ligue 1 przed nami. Spotkają się zespoły, które mają sobie coś do udowodnienia. Aktualny lider, Paris St. Germain podejmie bowiem na własnym stadionie Montpellier, które broni w tym sezonie tytułu mistrzowskiego. Niestety mają na to marne szanse. Niemniej mecz powinien być zaciekły.

PSG gra w tym sezonie bardzo dobrze i zasłużenie przewodzą. Niestety czasami zdarzają się im niezrozumiałe wpadki. Najczęściej przed meczami w Lidze Mistrzów, a tym razem mają ponownie taką sytuację. Już we wtorek bowiem spotkają się z FC Barceloną, a to będzie ciężki bój. Przed reprezentacyjną przerwą Paryżanie grali przeciętnie. Pokonali Nancy i zremisowali na wyjeździe z St. Etienne. Niemniej dzisiaj liczą na wygraną co przybliży ich do tytułu.

Kadra na dzisiejszy mecz osłabiona jedynie o LavezziegoMourę. Jest jednak bardzo silna. Ancelotti zdaje sobie sprawę, że nie mogą tracić punktów w tak ważnych meczach, mimo Ligi Mistrzów. Ibra z ekipą mają dzisiaj pokazać, że są warci tych, wielkich pieniędzy.

Montpellier gra w tym sezonie nietypowo. Są tłem, w porównaniu do poprzedniego sezonu. Zajmują zaledwie siódme miejsce w tabeli. Powalczą o puchary, ale nic poza tym. W dodatku najwyższym celem może być gra w Lidze Europejskiej. Forma przed przerwą nie była zła. Po serii zwycięstw przegrali co prawda z Niceą i zremisowali z Troyes, ale grali dość nieźle. Dzisiaj jednak będą mieli spore problemy, ponieważ nie wystąpi wielu znaczących zawodników. Jednym z nich jest Estrada, a to bardzo istotne ogniwo w drużynie. Niemniej wciąż mają kilku wartościowych kopaczy i na pewno dzisiaj powalczą na tym trudnym terenie.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się remisem 1:1. Wtedy do PSG grało w kratkę. Teraz jest podobnie, ponadto mecz z Barceloną przed nimi, jednak muszą wziąć się w garść i dzisiaj podejść do tego meczu z głową. Typujemy mimo wszystko wygraną gospodarzy.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSG wygra, 1.59 Unibet