Ligue 1: PSG vs. Nicea


Ligue 1 na zamknięcie 33. kolejki bardzo ciekawy pojedynek. Paris St. Germain walczy o mistrzostwo w kraju. Jeśli dzisiaj pokonają Niceę to bardzo zbliżą się do upragnionego tytułu. Goście jednak również o coś walczą, jeśli nawet się postarają to i o Ligę Mistrzów. Kto zatem zdobędzie Paryż dzisiaj?

PSG aktualnie przewodzi w tabeli Ligue 1. Mają 6 oczek przewagi nad Marsylią. Dzisiejsza wygrana mocno przybliży tytuł dla PSG. Wystarczyć im będą dwie wygrane i mistrzostwo będzie ich. Dzisiejsi gospodarze jednak są nieco zniesmaczeni. Odpadli bowiem z pucharu Francji, przez co stracili szanse na dublet. Rywalem w dodatku była dużo słabsza ekipa Evian. Wcześniej forma była dość optymalna i dzisiaj powinni wrócić do swojej pierwotnej dyspozycji i na spokojnie zagrać w dzisiejszym pojedynku. W dodatku kadra gospodarzy jest bardzo solidna. Jedyną absencją jest Thiago Motta.

Nicea natomiast to zespół-zaskoczenie w tym sezonie. Zajmują aktualnie szóste miejsce i jeśli dzisiaj zwyciężą to wskoczyć mogą nawet na czwarte miejsce i będą tracić dwa punkty do trzeciego Lyonu. Forma gości jest jednak dość chaotyczna, co na pewno jest dość problematyczne, aczkolwiek w ostatnim czasie wygrali dwa mecze z rzędu. Pokonali Tuluzę i Sochaux. Dzisiaj jednak bardzo ciężkie zadanie przed nimi.

Goście do dzisiejszego meczu podejdą bardzo osłabieni. Nie zagra aż siedmiu zawodników. Między innymi na murawę w Paryżu nie wyjdą: EyserricBosetti czy też Bautheac. To na pewno sprawi, iż Nicea podejdzie do dzisiejszego meczu z mniejszą pewnością siebie.

Historia spotkań obu ekip jest dość wyrównana. Paris St. Germain nie potrafi grać z Niceą. W ostatnim meczu w tym sezonie dzisiejsi goście pokonali 2:1 dzisiejszego rywala. PSG jednak dzisiaj z dużo większą motywacją i silniejszą kadrą. Ancelotti na pewno wymyśli odpowiednią taktykę w tym meczu. Gospodarze triumfują w tym meczu - to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSG wygra, 1.35 Unibet