Ligue 1: Rennes vs. Troyes


Zaległe spotkania w Ligue 1 już dzisiaj. Jedym z nich będzie mecz Stade RennesES Troyes. Gospodarze już w tym sezonie o nic nie walczą, goście natomiast są z iluzorycznymi szansami na utrzymanie się. Niemniej dzisiaj jeśli wygrają to na pewno minimalnie zwiększą szanse na uniknięcie spadku.

Stade Rennes nie może się w tym sezonie odnaleźć. Co prawda nie mieli kłopotu z utrzymaniem, ale niestety nir zagrają też w europejskich pucharach co było celem przewodnim zespołu. Gospodarze zajmują dziesiąte miejsce w tabeli i mają już sporą stratę do czołowej szóstki - 12 oczek. Ponadto Rennes jest w fatalnej formie. Przegrali pięć ostatnich spotkań. W lidze ulegli między innymi Evian czy Nancy, natomiast ostatnio w pucharze ligi odpadli z St. Etienne, tym samym tracąc jakiekolwiek szanse na puchary.

Słabsza forma jest czymś uwarunkowana. A są nimi absencje. Dzisiaj nie zagrają: Ilunga (5/0 obrona)Kana-Biyik (29/0 obrona)Alessandrini (22/10 pomoc)Danze (30/1 obrona)Erdinc (30/0 napad) oraz Theophile-Catherine (29/1 obrona). Są to bardzo poważne braki i dzisiaj ponownie będą mieli ciężkie zadanie do wykonania.

Troyes to najgorsza ekipa w lidze francuskiej. Mają 25 punktów na koncie i tracą 9 do bezpiecznej strefy. Jeśli dzisiaj zgarną komplet punktów to na pewno wciąż będą mieli nadzieje na utrzymanie, ponieważ zostanie pięć kolejek do końca. Ostatnia dyspozycja też nie wygląda źle. Co prawda przegrali np. z PSG, ale tylko 0:1, a wpucharze Francji wyeliminowali Nancy, gdzie będą mieli szanse na europejskie puchary. Zespół gości wygląda na dzisiejszy mecz lepiej. Większa motywacja i zaparcie.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się triumfem Rennes (2:3). Ponadto wyeliminowali Troyes z pucharu ligi wcześniej. Wtedy jednak Stade Rennes było zupełnie innym zespołem. Dzisiaj spodziewamy się, że to goście wywalczą punkty na tym ciężkim terenie. Podwójna szansa w stronę gości to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Troyes lub remis, 1.92 Unibet