Ligue 1: Sochaux vs. PSG


Coraz więcej wiemy w Ligue 1. Powoli też klaruje nam się kwestia mistrzostwa, bowiem Paris St. Germain już dzisiaj może odskoczyć na sześć punktów swoim rywalom. Sochaux natomiast walczy o utrzymanie i gości ze stolicy czeka jednak ciężkie starcie. Czy mimo wszystko spokojnie wygrają to starcie i umocnią się na prowadzeniu w lidze?

Gospodarze tego pojedynku nie mają udanego sezonu, choć czasami potrafią zaskoczyć przeciwnika. Mimo to zajmują dopiero siedemnaste miejsce w tabeli i muszą walczyć o ligowy byt. Sochaux w ostatnim czasie nie grają zbyt dobrej piłki. Przegrali z Montpellier, St. Etienne, a w poprzedniej kolejce zremisowali z Troyes - nie jest to imponujący wynik jak na mecz z outsiderem. Dzisiaj ponownie czeka ich ciężki bój, w którym raczej są skazywani na porażkę.

Zawodnicy Sochaux mają ogromnie długą listę absencji. Nie zagrają między innymi: Yaya (10/0 obrona)Mikari (8/1 obrona) czy też Carlao (9/0 pomoc) - lista oczywiście jest dłuższa. Ten problem sprawia, iż Sochaux notorycznie tracą punkty. PSG na pewno również to wykorzysta.

Goście walczący o tytuł spisują się bardzo dobrze. Prowadzą spokojnie w tabeli, ale dzisiaj mogą odskoczyć na sześć oczek. Goście nie przegrali od 1.12.2012! Od tamtego czasu wygrali 14 spotkań i jedno zremisowali!!! To wspaniały wynik. Dzisiaj powinni również podtrzymać tą serię. W dodatku morale zespołu poszły do góry, gdyż wygrali ostatni mecz w Lidze Mistrzów i to dość pewnie. 

Lista absencji w Paris St. Germain jest dużo mniejsza. Nie zagra MouraMottaSilva oraz Menez. Są to istotne braki, ale kadra jest na tyle silna, iż powinni w tym spotkaniu bez większych problemów powinni sobie poradzić.

Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się wynikiem 2:0 dla lidera. Dzisiaj ponownie spodziewamy się zwycięstwa PSG. Są zdecydowanymi faworytami i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż zwyciężą. Typ na wygraną przyjezdnych to nasza sugestia.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSG wygra, 1.44 Unibet