Ligue 1: St. Etienne vs. PSG


Zakończenie 11. kolejki w Ligue 1 zapowiada się równie ciekawie. Starcie Saint Etienne z ekipą Paris St. Germain będzie niezwykle emocjonujące. Co prawda mistrzowie Francji są faworyzowani, ale napięty grafik to ich ogromny mankament. Zatem gospodarze nie są wcale na straconej pozycji.

St. Etienne gra fatalnie w obecnym sezonie. Kompletnie nie widać tej werwy co w poprzednim sezonie. Tym razem są zespołem, który najprawdopodobniej nie namiesza, a i w ostateczności mogą się martwić o utrzymanie w elicie. Aktualnie są na 9. miejscu, choć formą nie rozpieszczają. Wygrali ostatnio z Lorient, a wcześniej nie zwyciężyli od pięciu starć. Dzisiaj jednak ciężko im będzie o zwycięstwo. Gospodarze nie mają poważniejszych osłabień oprócz Brisona (3/0 obrona).

Paris St. Germain ma na celu obronę tytułu. Jak na razie nie jest dla nich kłopotem prowadzenie w tabeli. Niemniej na chwilę obecną, to AS Monako prowadzi po tym jak wygrali z Lyonem. Tym samym, PSG będzie chciało powrócić na fotel lidera. Problemem jest jednak napięty grafik. Póki co, ekipa prowadzona przez Blanca nie traci kondycji. Wygrali sześć spotkań z rzędu, z czego w tylko jednym stracili gola. Zatem są w stanie wygrać i dzisiaj.

W niebotycznej formie jest Zlatan Ibrahomovic. Szwed strzela bramkę za bramką, a i w dodatku są to niezwykle piękne trafienia. Dzisiaj ponownie będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Na pewno zobaczymy go od pierwszych minut. Względem absencji natomiast, to wciąż nie ma Thiago SilvyJalleta oraz Pastore. Niemniej i bez nich mistrzowie Francji radzą sobie bardzo dobrze. Świadczy o tym, choćby wygrana z Anderlechtem 5:0.

W poprzednim sezonie, oba kluby spotkały się ze sobą aż trzykrotnie. Dwa razy wygrał zespół St. Etienne, a raz padł remis 2:2. Tym samym, goście mają coś do udowodnienia. Kadrowo są zdecydowanie silniejsi od swoich przeciwników. Sądzimy zatem, że to PSG wygra w wieczornej konfrontacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: PSG wygra, 1.62 Unibet