Ligue 1: Stade Rennes vs. Lille OSC


      Ciekawie zapowiada się pojedynek w Ligue 1. Mecz pomiędzy Rennes, a ekipą Lille jest pierwszym meczem 7ej kolejki we francuskiej ekstraklasie. Oba zespoły jak na razie zawodzą w lidze i stąd też ciekawe mogą być rozstrzygnięcia w tym meczu. 

     Stade Rennes, aktualnie zajmuje miejsce w strefie spadkowej Ligue 1. Nie układa się nic w drużynie dzisiejszych gospodarzy. Jedyny wygrany mecz osiągnęli z Bastią, która jest raczej ekipą przeciętną. Ostatnio jednak Rennes udało się wygrać w pucharze ligi, gdzie to pokonali Nancy 3:2. Wcześniej udało im się zremisować z Tuluzą – to był pierwszy punkt zdobyty od trzech kolejek. Wcześniej dzisiejszy gospodarz ulegał ekipom z Lyonu, Lorient i co akurat niedziwne z Marsylią. Stade Rennes będzie dzisiaj osłabione brakiem: Sane (4/0 napastnik), Diarry (1/0 napastnik) oraz Montano (5/0 napastnik). Te braki są o tyle mniej poważne, że wszyscy wymienieni gracze są nieskuteczni. Za to na pewno zagrają inni ważni: Pitroipa (6/3 napastnik), a także Erdinc (6/2 napastnik). Stąd też nie skazywałbym Rennes na pewną porażkę.

     Lille, to jedna z największych zaskoczeń ligi. Grają słabo, są zaledwie na 12ej pozycji i nic nie wskazuje na to by miejsce miało się poprawić. Rywale Rennes do tej pory polegli z: PSG oraz w LM z Bate Borysowem. Cała reszta wyników to remisy i jedno zwycięstwo na początku sezonu przeciwko St. Etienne. A 4 remisy natomiast zgarnęli z: Lyonem, Troyes, Niceą i Nancy. Brakuje gościom szczęścia w napadzie jak i obronie. Zmartwieniem trenera Garcii dzisiaj jest brak: Kalou (3/1 napastnik), Rodeina (0/0 napad) oraz Martina (5/0 pomocnik). Kalou nie gra już dłużej, Rodein nie wystąpił do tej pory przez uraz, więc jedynie Martin może być dość poważnym ubytkiem. Zapewne wszystkie braki są poważne w ostatecznym rozrachunku, ale trener musi zacząć szukać rozwiązania by zdobywać więcej punktów.

      Oba zespoły dość mocno osłabione w ofensywie stąd też nasuwa się jeden typ na ten pojedynek. Jest nim mianowicie zakład na poniżej 2.5 gola. Wygląda ten zakład dość pewnie, nawet patrząc przez pryzmat tego, że w tym roku Ligue 1 jest dość bramkostrzelną ligą, ale kiedyś trzeba wrócić do swojej charakterystycznej cechy.

Zarejestruj się i zobacz jak zdobyć bonus 400pln w Unibet!

Typ poniżej 2.5 gola, 1.68 Unibet