Ligue 1: Valenciennes vs. PSG


     Bardzo ciekawy i istotny pojedynek dzisiaj przed nami w Ligue 1. Rywalizacja będzie dość istotna względem tytułu, mimo, że mamy dopiero grudzień. Valenciennes podejmie na własnej murawie pretendenta do tytułu, Paris St. Germain. Goście już tracą 5 punktów do lidera i muszą zacząć zdobywać więcej punktów. Dzisiaj będzie im jednak dość ciężko, ponieważ gospodarze potrafią namieszać.

     Valenciennes to zespół, który potrafi zaskoczyć każdego. Dzięki temu zajmują bardzo wysokie, piąte miejsce w tabeli i tracą do vice lidera (PSG) tylko 3 punkty! Zespół ten nagle włączyć się do rywalizacji o najwyższe laury i mogą bardzo namieszać. Forma gospodarzy nie jest zła. Dwukrotnie wygrali, duwkrotnie zremisowali i raz przegrali. Polegli z silniejszym St. Etienne, choć grali dobre spotkanie. Poza tym zwycięstwa nad niżej notowanymi Reims i Bastią. Remisy natomiast wywalczyli z aktualnym mistrzem, Montpellier i ostatnio z Nancy. Bardzo dobrze w zespole gospodarzy spisuje się bramkostrzelny Kadir i dzisiaj ujrzymy go na murawie. W kadrze natomiast nie będzie dwóch mniej istotnych kopaczy. Zatem kadra wygląda solidnie i dzisiaj na pewno powalczą.

     Paris St. Germain to drużyna, która miała zdominować Ligue 1. Co prawda są w czołówce (drugie miejsce), jednak to wciąż za mało. Przegrywają w bardzo słabym stylu z niżej notowanymi rywalami. A powinni przecież na spokojnie wygrywać. Ostatnia forma pretendenta jest przeciętna. Odpadli z pucharu Francji na rzecz St. Etienne, a także przegrali z Niceą 1:2. Poza tym wygrywali przeciwko Troyes, Porto, a także z Evian. W genialnej formie jest Ibrahimović, który strzelił już 14 goli w tym sezonie!!! To fenomen i widać, że wciąż jest głodny goli. W zespole dzisiaj nie zobaczymy jednego kopacza po stronie gości. Zawieszony Matudi (15/2 pomoc) dzisiaj nie jest w kadrze meczowej. Jest to spora strata, mimo wszystko jednak mają szeroką kadrę i dzisiaj spokojnie zastąpią swojego podstawowego pomocnika.

     H2H na korzyść PSG. Wygrali wszystkie 5 ostatnich spotkań. Widać, że mają smykałkę na tego rywala. Dzisiaj również są faworyzowani. Mimo świetnej dyspozycji w tym sezonie Valenciennes to jednak powinni to przegrać. Motywacją i przymus wygranej jest spory, ponieważ Lyon ucieka! Wygrana gości będzie zatem najciekawszym zakładem dzisiaj.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: PSG wygra, 1.80 Unibet