Ligue 2: AS Monaco vs. Chateauroux


      Wieczorem na Stade Louis II odbędzie się ciekawy mecz w ramach Ligue 2AS Monaco zagra z Berrichonne Chatearoux. Oba zespoły prezentują dwa różne wymiary. Możliwe jednak, że dojdzie do zaskakujących wyników i na to gospodarze na swoim pięknym obiekcie polegną. Czy tak się stanie?

     AS Monaco w tym sezonie prezentuje świetną formę. W końcu wpompowano niemałą sumę na transfery przed tym sezonem i wymagania są ogromne. Jednym ze świetnych transferów jest pozyskanie Ocamposa z River Plate. Ten młodziutki pomocnik na razie zagrał w 3ech meczach, ale dostaje co raz więcej szans - potrzebował czas na zaaklimatyzowanie się. Strzelił już nawet gola, ale za to jakże istotnego - w dogrywce pucharu Ligi, przeciwko Valenciennes. Możliwe, że dziś pan Ranieri postawi na Argentyńczyka. Gospodarze w tym sezonie przegrali jedynie z Le Havre, pozostałe pojedynki wygrywali (5x) bądź remisowali (3x + 1x w pucharze). Ostatnio zagrali jednak słaby mecz z Ajaccio, gdzie też padł remis 2:2 - jednak gole na wagę remisu strzelili w ostatnim kwadransie. Mają jednak potencjał i siłę. W genialnej dyspozycji jest Toure, który w rozegranych 9u meczach Ligue 2, strzelił 9 bramek! To fenomenalny gracz i Ocampos wraz z Dirarem powinni wypatrywać tego napastnika w polu karnym, ponieważ to 100% lis! W dzisiejszym meczu gospodarze w pełnym składzie. 

     Chateauroux to zespół, który zawsze prezentuje się przeciętnie w lidze, z małymi przebłyskami. W tym na razie bez żadnego hura. Zawodnicy przyjezdnych skupiają się na razie na Ligue 2, ponieważ z pucharu Ligi odpadli przeciwko Dijon. Ostatnia forma to 3 remisy po 1:1 - z Le Havre, Arles i Lens. Wyniki nie były zaskakujące, ponieważ to zespół charakteryzujący francuski futbol - sporo remisów, słabo z bramkami (przynajmniej tak było niegdyś). Kadra gości w dzisiejszym meczii może być nieco okrojona, wątpliwy bowiem jest występ dwóch istotnych grajków: Nando oraz Guerreiro. Klasą Chateauroux nie błyszczy i na pewno odbiegają od dzisiejszego rywala pod wieloma względami. Ich lider, Jeannot na koncie ma 3 gole i też nie jest jakimś niezwykłym kopaczem. Stąd też sądzę, że mecz dla nich do łatwych należał nie będzie.

      Historia pojedynków pomiędzy tymi zespołami płatała różne figle. Ostatnie spotkania to wygrane zawsze gospodarzy: raz Monaco 2:1, raz dzisiejszy rywal 2:1. Jedną z bramek w wygranym meczu przez dzisiejszych gospodarzy zdobył Dirar - ciekawe czy dziś powtórzy ten wyczyn? Moim zdaniem AS Monaco jest sporo lepszą ekipą, dlatego polecam dość mocno grę na wygraną gospodarzy.

Zarejestruj się w Unibet i zobacz jak możesz zdobyć 400pln bonusu!

Typ: Monaco wygra, 1.50