Ligue1: Paryż czeka na fetę

Dziś w Ligue1 odrabianie zaległości. Najprawdopodobniej poznamy też nowego-starego mistrza. Paris SG wystarczy remis z Rennes, by na dwie kolejki przed końcem zapewnić sobie tytuł.

Paris SG 1.21, remis 6.50, Rennes 13.00 – godz. 21.00
Teoretycznie jeszcze przed wyjściem na boisko zawodnicy Laurenta Blanca mogą zostać koronowani – o 19.00 swój mecz rozpoczyna Monaco. Gdyby gracze z Księstwa stracili punkty z Guingamp (podwójna szansa 2.40), wówczas mistrzowska feta w stolicy może rozpocząć się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na Park de Princes. To jednak Monaco jest faworytem 1.55 i trzeba założyć, że wygra.

Sytuacja paryżan jest komfortowa i tylko kataklizm mógłby odebrać im tytuł. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że to właśnie dziś jest najodpowiedniejszy dzień na ponowne wygranie ligi. Podopieczni Blanca grają przed własną publicznością, w dodatku z 15. w tabeli Rennes, które nie prezentuje w tym sezonie niczego ciekawego. Prowadzenie obrońców tytułu już do przerwy wyceniamy na 1.53.

Obydwa dzisiejsze mecze Ligue1 można obejrzeć na Unibet TV!

Rennes nie może otrząsnąć się po porażce w finale Pucharu Francji, która przekreśliła szanse zespołu z Bretanii na udział w europejskich pucharach 2014/15. Póki co trener Philippe Montannier musi jednak skupić się na realizacji celu jakim jest utrzymanie w lidze, a to wcale nie jest takie oczywiste. Warto nadmienić, że w zeszłym sezonie Rennes sprawiło ogromną niespodziankę i wygrało w Parku Książąt 2:1. Powtórka takiego wyniku dziś to kurs 30.00.

Forma Paris SG ostatnio nie zachwyca kibiców tej drużyny. Wymęczona wygrana z Evian, remis z Sochaux i porażka z Lyonem, to wyniki daleko odbiegające od możliwości zespołu. Lekiem na obniżkę formy zespoły ze stolicy ma być powrót na boisko Zlatana Ibrahimovicia. Nie wiadomo czy Szwed zagra od pierwszych minut, ale jest gotowy i głodny gry, więc można spodziewać się jego wielu ciekawych akcji. Jeśli „Ibra” trafi do siatki, wejdzie nam kurs 1.52.

Odbierz swój bonus 123 PLN na Unibet.pl!