LM: PSV Eindhoven vs. Zulte-Waregem


Bardzo intrygujący mecz w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów przed nami. Spotkanie bowiem dotyczy drużyny z Holandii oraz Belgii. PSV Eindhoven podejmie dzisiaj Zulte-Waregem, czyli nieoczekiwanego vice mistrze Belgii. Czy zespół gości jest w stanie wywalczyć awans w konfrontacji z PSV?

PSV Eindhoven to zespół, który od lat gra w europejskich pucharach. Doświadczeniem zatem są na znacznie solidniejszym poziomie niż ich aktualni przeciwnicy. Ponadto jest to bardzo solidnie prowadzony zespół przez Cocu. Jest to równie dobry trener co zawodnik. Okres przygotowawczy był znakomity w wykonaniu PSV. Wygrali niemal wszystkie mecze w których zagrali. W tym robili Hannover 3:0 czy też ograli Fenehrbace 2:0. Dzisiaj zatem będą w bardzo walecznych nastrojach.

Mankamentem zespołu są niebywałe roszady kadrowe. PSV opuściło wiele znakomitości jak LensStrootman, czy też Mertens, a i wielu innych. W ich miejsce pojawiły się jednak również solidni kopacze. Między innymi Maher z AZ, ManolevBruma z Chelsea Londyn. Zatem zespół z Holandii jest jak zwykle prowadzony specyficznie, aczkolwiek dzisiaj dopiero zostanie przeprowadzony pierwszy, poważny test.

Zulte-Waregem to zaskoczenie poprzedniego sezonu. Zespół Essevee zajął drugie miejsce i tym samym dostaje szanse walki o Ligę Mistrzów. Jest to jednak zespół bardzo solidnie budowany od kilku lat. Wiele eksperymentów, które też było widać podczas spotkań przedsezonowych. Niemniej już w pierwszej kolejce JPL wyszły one na dobre, gdyż wygrali swój pierwszy mecz z Lierse. Zespół ten także dokonuje wielu roszad i to operując małymi sumami. Jest to jednak bardzo ciekawa i ostatecznie efektywna polityka, która daje sukces drużynie.

PSV to na pewno faworyt meczu, a i całej konfrontacji. Niemniej u gospodarzy doszło do wielu spektakularnych zmian i to może ostatecznie nie przynosić wymarzonych wyników. Stąd też w dzisiejszym spotkaniu muszą uważać na Zulte. Goście na pewno wyjdą na murawę jakby nie mieli nic do stracenia i zagrają walecznie. Naszym zdaniem stać ich na minimum gola w tym meczu, a i być może nawet na niespodziankę. Stąd też typujemy, iż Zulte trafi do siatki gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Zulte gol, 1.65 Unibet