MLS: Chicago Fire vs. Chivas


Sezon w MLS rozpoczął się. Jak na razie sporo chaosu i dostosowywanie się do warunków. Dzisiejszy pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie. Chicago Fire, które jeszcze nie wygrało w tym sezonie mierzyć się będzie z Chivas. Goście wyglądają minimalnie lepiej, aczkolwiek powinno to być bardzo równe widowisko.

Chicago Fire nie zaczęło zbyt dobrze tego sezonu. Zajmują w tej chwili ostatnie miejsce we wschodniej konferencji. Przegrali dwa z trzech dotychczasowych spotkań. To fatalny start. Przegrali z obrońcami tytułu z Los Angeles aż 0:4, a także ulegli przeciwko New England i bezbramkowo zremisowali przeciwko Sportingowi. Fire ma aspiracje by w tym sezonie powalczyć o fazę Play-Off. Potrzebują zatem wygranych, a oto na razie ciężko.

Ekipa gospodarzy wystąpi dzisiaj jednak mocno osłabiona ze względu na mecze reprezentacji. Nie zagra podstawowy bramkarz, Johnson, który pojechał na mecz USA z Kostaryką. Poza nim nie zobaczymy Lindpere, który jest podstawowym pomocnikiem. Estończyk wyjechał na mecz eliminacji z Holandią. To dwa dość poważne braki w zespole gospodarzy.

Chivas start sezonu może uznać za niezły. Zajmują piąte miejsce w konferencji wschodniej z czterema oczkami na koncie. Jak na razie potrafili wyhaczyć punkty od Dallas, a także zremisowali na ciężkim terenie w Los Angeles. Na inaugurację przegrali niestety dość srogo z Columbusem 0:3. Mecz ten był w dodatku na własnej murawie i to mogło być kłopotliwe na początku i nieco podburzyło morale zespołu. 

Od lat w starciach pomiędzy ekipami dominuje Chicago Fire. Dzisiejszego wieczora sytuacja jednak wygląda nieco odmiennie. To Chivas może zaskoczyć rywala i zdobyć punkty. Chicago jest dość mocno osłabione, choć to tylko dwaj gracze. Jest to jednak bardzo kłopotliwe. Typujemy w tym spotkaniu podwójną szansę w stronę Chivas, ponieważ są zespołem lepiej wyglądającym przed tym starciem.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chivas lub remis, 2.00 Unibet