MLS: Chicago Fire vs. DC United


Mimo, iż reprezentacja Stanów Zjednoczonych rozgrywa dzisiaj swój mecz towarzyski to w MLS nie próżnują. Ciekawy pojedynek dzisiaj przed nami. Chicago Fire podejmie na własnej murawie DC United. Będzie to pojedynek dwóch outsiderów. Cenne punkty zatem do zdobycia.

Chicago Fire pierwszej części sezonu zdecydowanie nie zaliczy do udanej. We wschodniej konferencji zajmują przedostatnie miejsce i muszą zacząć łapać punkty jeśli myślą o play-offach. Ostatnia forma nie jest jednak zbyt dobra. W lidze na cztery mecze zdobyli zaledwie jeden punkt, ale przeciwko lepszej drużynie z Salt Lake. Ponadto wygrali w pucharze przeciwko słabszym Charlotte Eagles. Dzisiaj natomiast ciężki mecz z innym zespołem z dołu tabeli w konferencji wschodniej.

Kadrowo gospodarze wyglądają przeciętnie. Zabraknie dwóch zawodników ze względu na grę w reprezentacji. Nie zagra Kostarykańczyk Segares (10/0 obrona) oraz Lindepere (9/0 pomoc). Ich brak może być widoczny w dzisiejszym meczu.

DC United również nie gra dobrej piłki. Zajmują ostatnie miejsce w tej samej konferencji co dzisiejszy rywal. Forma jest niemal identyczna. Wywalczyli zaledwie oczko na cztery mecze ligowe. A w pucharze awansowali dalej, ale musieli przejść przez rzuty karne przeciwko Richmond Kickers. Mają jednak poważniejsze osłabienia w zespole. Nie zagra podstawowy golkiper Hamid (11/0)a także pomocnik Marcos Sanchez (9/0).

Oba zespoły są zatem osłabione. Gorzej to jednak wygląda w drużynie gości. Chicago mimo wszystko wygląda pewniej. Wygrali też bez większych kłopotów w spotkaniu pucharowym. Lepsze morale po ich stronie i atut własnej murawy. Gospodarze już od dawna nie wygrali u siebie z DC United. Dzisiaj powinno dojść do przełamania serii. Wygrana Chicago Fire to nasz zakład na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago wygra, 1.90 Unibet