MLS: Colorado Rapids vs. DC United


Amerykańska liga, MLS już w zaawansowanym stadium. Walka o fazę play-off wre. Dzisiaj dojdzie do konfrontacji, w której oba zespoły potrzebują punktów by włączyć się do tej batalii. W roli gospodarza zagra Colorado Rapids, natomiast jako gość zagra outsider, DC United. Czy gospodarzom uda się wygrać?

Drużyna Colorado Rapids to ekipa, która wciąż ma spore szanse na to by awansować do play-off. Zajmują siódme miejsce w konferencji zachodniej. Tracą zaledwie jeden punkt do Los Angeles Galaxy, natomiast dwa oczka do Whitecaps. Ponadto muszą uważać na rywali, gdyż za plecami czai się drużyna Sounders. Forma Rapids ma jednak tendencję wzrostową. Wygrali wyjazd z Montrealem Impact, a w ostatniej kolejce łatwo uporali się z New York RB. Są zatem w stanie pokonywać lepsze zespoły. Dzisiaj jednak rywal z kompletnie innej półki, tej słabszej. Nie mogą się jednak zbytnio rozluźnić.

Gospodarze do dzisiejszej konfrontacji przystąpią w bardzo mocnym składzie. Zabraknie jedynie dwóch zawodników, niemniej są oni mało istotnymi ogniwami w Rapids. Mianowicie nie wystąpią Pickens (2/0 bramkarz), a także Calderon (4/0 obrona). Pozostała część składu zagra. Zatem są bardzo mocno przygotowani na pojedynek z DC United.

Goście to ekipa, której nie idzie zbyt dobrze w aktualnym sezonie. Plasują się na ostatniej pozycji w konferencji wschodniej i już powoli mogą zapomnieć o tym by awansować do fazy play-off. Zgromadzili zaledwie dziewięć punktów w tym sezonie. Ostatnia forma również nie wygląda zbyt dobrze. Na trzy ligowe pojedynki wygrali jedynie raz, przeciwko SJ Earthquakes. Niemniej przeciwnik był bardzo chaotyczny. Dzisiaj powinno być zupełnie odwrotnie. Kadra niby najmocniejsza, aczkolwiek nie mają zbyt dużego potencjału, co odzwierciedlają wyniki.

Historia spotkań obu klubów jest bardzo wyrównana. Dzisiaj jednak wszystko wskazuje na to, iż to gospodarze wygrają. Są dużo solidniejsi, gości czekała długa przeprawa. Ponadto mają bardzo słaby sezon i nie powinni się tutaj nagle ocknąć. Gospodarze wygrają ten mecz, taki typ sugerujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!
Typ: Colorado wygra, 1.52 Unibet