MLS: LA Galaxy vs. Dallas


Hit kolejki w Major League Soccer przed nami. Ekipa Los Angeles Galaxy podejmie na własnej murawie FC Dallas. Grają dzisiaj ze sobą dwie ekipy, które spisują się bardzo dobrze w aktualnych rozgrywkach. Spodziewamy się meczu walki i sporej dawki emocji.

Los Angeles Galaxy to drużyna, która w ubiegłym sezonie zdobyła tytuł mistrzowski. Jeszcze grał David Beckham. Aktualnie nie dominują jak rok temu. Niemniej wciąż są bardzo solidną drużyną. W konferencji zachodniej plasują się na miejscu piątym i muszą powalczyć do końca by zająć miejsce gwarantujące udział w fazie play-off. Forma jest jednak bardzo wymieszana. Ostatnie cztery mecze to dwia zwycięstwa, remis oraz porażka. W poprzedniej kolejce poradzili sobie przeciwko Columbus Crew i to dzięki szczęśliwym karnym, które wykonał Robbie Keane. Dzisiaj jeszcze cięższe zadanie czeka drużynę z LA.

FC Dallas to natomiast świetnie grająca drużyna. Plasują się na drugim miejscu w tej samej konferencji. Tracą też zaledwie trzy punkty do lidera z Salt Lake City, który rozegrał mecz więcej. Dzisiaj zatem będą chcieli dogonić swoich rywali. Niemniej ostatnia forma drużyny z Dallas nie imponuje. Pięć ostatnich spotkań to trzy remisy i dwie porażki. W tym jedna w pucharze, która wyeliminowała zespół z rozgrywek. Skupiają się zatem jedyniena lidze.

Goście do dzisiejszej konfrontacji podejdą z najlepszymi zawodnikami w kadrze, z resztą tak samo jak ich przeciwnicy. Goście jednak bez dwóch zawodników, którzy nie mają zbyt dużego znaczenia w grze Dallas. Są nimi Luccin oraz Ihemelu. Niemniej zawsze byłoby to wsparcie dla drużyny. 

W aktualnych rozgrywkach już raz oba zespoły spotkały się ze sobą. Dallas wygrało 1:0. Dzisiaj być może dojdzie do rewanżu. Ostatnia forma gości nie jest imponująca. Galaxy ma poważniejsze kłopoty w tabeli, a i lepiej się spisują w ostatnim czasie. Stąd też sądzimy, iż gospodarze nie przegrają w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Galaxy (DNB), 1.22 Unibet