Najlepszym strzelcem w 2013 roku będzie...


W roku 2012 najlepszym strzelcem na świecie okazał się Leo Messi, który strzelił 91 goli w oficjalnych meczach FC Barcalony jak i reprezentacji Argentyny. W przyszłym roku na pewno będzie miał konkurencją w tej prestiżowej rywalizacji. Za najgroźniejszego konkurenta uważa się Cristiano Ronaldo. Czy Portugalczyk ma szanse?

Czy Ronaldo zdobędzie więcej oficjalnych goli niż Messi?

Ten zakład specjalny wygląda najciekawej. Portugalczyka na pewno stać na tak wspaniały rezultat. Ma potencjał w technice, jak i możliwości we wspaniałych uderzeniach. Wszystko jednak sprowadza się do kolektywu w którym gra. Real to drużyna, która posiada możliwość w każdej formacji. Bramki strzela Benzema jak i Sergio Ramos. Gra nie opiera się tylko na Ronaldo. Barca ma również świetną kadrę, ale akcje wykańcza w zdecydowanej większości Lionel Messi. Poza tym doniesienia medialne spekulują szansę odejścia CR'a do innego zespołu (podobno do Anglii) i to przemawia jednak za Messim. Nasz typ zatem to wygrana Argentyńczyka w tej batalii, po kursie 1.20.

Czy Messi ma szansę zdobyć więcej goli w 2013 roku niż w 2012?

Ten zakład już jest dużo bardziej ryzykowny. Zapewne podobną liczbę spotkań rozegra Messi w rozgrywkach ligowych, jak i reprezentacji. Ma ogromne możliwości ten chłopak, i tak jak napisaliśmy wyżej - zespół gra pod niego, wykańcza mnóstwo akcji. Warto też dodać, że wykonuje rzuty karne, jak i wolne co jest ogromnym plusem w tego typu zakładach. Naszym zdaniem będzie chciał dobić do 100 co jest już bardzo ciężkim wyzwaniem. Warto zatem lekko spróbować na tak. Nasz typ to: TAK, po kursie 8.00.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!