ALM: Central Coast Mariners vs. Kashiwa


Ostatnie spotkania w rozgrywkach grupowych w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Sporo emocji dzisiaj przed nami. W grupie H wciąż nie wiemy kto awansuje z drugiej pozycji. W roli faworyta są jednak nowi mistrzowie Australii - Central Coast Mariners. Czeka ich jednak ciężki przeciwnik, Kashiwa Reysol. Czy Australijczycy podołają?

Zawodnicy Central Coast Mariners świetnie się spisali w tym sezonie. Zdobyli wymarzony tytuł w A-League. Ponadto mają szanse na awans do kolejnej fazy w azjatyckiej Lidze Mistrzów. Muszą jednak dzisiaj wygrać z ekipą z Japonii. Ich bezpośredni przeciwnik - Guizhou Renhe - ma dużo łatwiejszego rywala i powinni bez większych kłopotów sobie z nim poradzić. CCM zatem musi wygrać, ponieważ w przypadku zwycięstwa Chińczyków nawet remis nie da im awansu do kolejnej fazy.

Trener nowych mistrzów Australii, Graham Arnold spodziewa się dzisiaj tłumów na stadionie. Prosi fanów by ci wsparli zespół. Ponadto będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich kluczowych kopaczy. W tym znakomitego strzelca, McBreena.

Kashiwa Reysol to zespół z japońskiej J-League. W tym sezonie w rozgrywkach ligowych radzą sobie słabo. Zajmują dopiero 11. miejsce w tabeli. Niemniej w rozgrywkach międzynarodowych spisują się świetnie. Wygrali już swoją grupę. Zgromadzili 11 oczek i nawet porażka nie odbierze im dzisiaj pierwszego miejsca. Forma zespołu ostatnio jest jednak słabsza. Morale na pewno podupadły po spotkaniu ligowym z Omiyą na własnym stadionie. Ulegli aż 0:4. Dzisiaj zespół ma przyjechać w bardzo okrojonym składzie. Przez co szanse Central Coast Mariners wzrastają.

Pierwszy pojedynek obu zespołów zakończył się gładkim zwycięstwem Kashiwy, 3:1. Wtedy jednak Central Coast Mariners był w trakcie walki o tytuł mistrzowski. Aktualnie CCM po odpoczynku może ponownie przystąpić do walki o awans w lidze mistrzów. Kadrowo sytuacja gospodarzy wygląda dużo lepiej, poza tym morale i kibice również po ich stronie. Sądzimy zatem, iż gospodarze wygrają ten pojedynek i zapewnią sobie awans dalej.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: CCM wygra, 1.65 Unibet