Atletico Madryt - Barcelona - 10 kluczowych statystyk

10. Remis 1:1 na Vicente Calderon był czwartym z rzędu remisem w pojedynkach Barcelony z Atletico. Piąty remis w środowy wieczór wyceniany jest na 3.30.

9. Barcelona w pierwszym meczu osiągnęła 71% posiadania piłki i przewagę 14-4 w strzałach, ale zdobyła tylko jednego gola. 2.20 na awans "Dumy Katalonii" do półfinałów.

8. Neymar zdobył gola w pierwszym meczu obu tych drużyn. Od lutego trafił jednak tylko trzy razy w 10 spotkaniach. Kurs na trafienie Brazylijczyka to 3.50

7. W ostatnich czterech meczach tych drużyn padły tylko cztery bramki. Bezbramkowy remis dziś dostępny jest za 10.00.

6. Remis w pierwszym meczu był jedynym z ostatnich siedmiu gier Barcelony meczem, w którym "Blaugrana" nie wygrała. Kurs 1.32 na podwójną szansę (zwycięstwo lub remis) Barcy.

5. Lionel Messi w weekend zdobył dwa gole w meczu z Betisem. Dublet Argentyńczyka w Madrycie wyceniany jest na 7.50.

4. Liderzy La Liga wygrali siedem ze swoich ostatnich ośmiu meczów i są niepokonani we wszystkich czterech potyczkach tego sezonu przeciwko Barcelonie.  3.20 na zwycięstwo i awans gospodarzy.

3. Raul Garcia strzelił w weekend zwycięską bramkę dla Atletico w meczu z Villareal. Pomocnik ten zaliczył już 12 trafień w 36 grach. Garcia trafia więc średnio co trzy mecze. 9.00 jeśli dziś strzeli gola jako pierwszy.

2. Zespoły w Lidze Mistrzów strzelają bramki najczęściej w pierwszym kwadransie po przerwie (64 z 339 goli tego sezonu padło w tym okresie). Na 2.14 wyceniany jest over 1,5 bramki w drugiej połowie.

1. David Villa strzelił gola swojej byłej drużynie w meczu o Superpuchar Hiszpanii, jednak ostatnio zaciął się i nie trafił od 8 marca. Kurs 18.00 na jego dublet dziś.