Eliminacje LM: Pierwsza runda


Ruszyły eliminacje Ligi Mistrzów. Co prawda jest to dopiero pierwsza runda i zespoły nie są nikomu znane to mimo wszystko warto się przyjrzeć tej rywalizacji. Aktualnie dwie pary rozgrywają między sobą spotkania. Streymur z Lusitano oraz Tre PenneShirakiem. Które z ekip awansują dalej?

Streymur vs. Lusitano powyżej 2.5 gola, 1.38 Unibet

Gospodarze to zespół z Wysp Owczych. Półamatorzy, którzy w pierwszym meczu zostali nieco zaskoczeni. Pierwszy mecz z mistrzami Andory zakończył się wynikiem 2:2. Było to lekkie zaskoczenie, gdyż mimo wszystko drużyna dzisiejszych gospodarzy to zespół solidniejszy. Dzisiaj jednak powinni już sobie poradzić z przeciwnikiem. Mankamentem w zespole gospodarzy będzie brak podstawowego defensora, Gerta Hansena, który dostał czerwoną kartkę w pierwszym meczu. Przez to spodziewamy się dużej liczby goli w tym pojedynku, jak i również triumfu gospodarzy. Są oni mimo wszystko solidniejszą marką.

Tre Penne vs. Shirak 2, 1.15 Unibet

Gospodarze to zespół kompletnie amatorski. Zdobyli tytuł w San Marino i dzięki temu mają zaszczyt rozegrać dwa spotkania w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. Niemniej nie wydaje się by dzisiaj mogli powalczyć przeciwko mistrzom Armenii, Shirakowi. Goście w pierwszym meczu wygrali gładko 3:0. Dzisiaj ponownie powinni zwyciężyć. Liga Armeńska jest już jednak profesjonalną ligą i tutaj nie mamy wątpliwości. Tre Penne to zespół statystów, którzy mogą złapać kontakt z profesjonalnym futbolem. Niemniej sam występ tutaj to dla nich nie lada niespodzianka. 

Pierwsza runda to batalia drużyn, które zdecydowanie odstają od reszty zespołów z Europy. San Marino, Andora, Armenia czy też Wyspy Owcze. Wszystko powinno się rozstrzygnąć już w pierwszych minutach. Faworyci czyli Streymur czy też Shirak na pewno będą w stanie raz dwa poradzić sobie z przeciwnikami. W drugiej rundzie nie będzie jednak już tak łatwo.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!