Klubowe Mistrzostwa Świata ruszyły!


      Ruszyły kolejne Klubowe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Bardzo ciekawie zapowiada się ten turniej, nie ma bowiem żadnego konkretnego faworyta, choć niby największe szanse ma Chelsea Londyn. Anglicy są jednak w dołku i nie można brać ich jako jedynego, wielkiego kandydata do zwycięstwa w tym turnieju.

     Udział w KMŚ biorą następujące zespoły: Auckland City, które już niestety pożegnało się z turniejem. Turniej ten odbywa się w Japonii i gospodarze mieli swojego kandydata. Hiroshimę, która również zakończyła już swoje działania. Zespół japoński w ćwierćfinale przegrał z Al Ahly, natomiast w rywalizacji o piąte miejsce pokonali Koreański Ulsan. Koreańczycy natomiast przegrali w ćwierćfinale z Monterrey, które moim zdaniem może zaskoczyć wszystkich. 

     Zapewniony udział w półfinale miały dwie drużyny. Brazylijski  Corinthians, a także wcześniej wymieniona Chelsea. Brazylijczycy już rozegrali swój mecz i pokonali Al Ahly 1:0. Zespół z Ameryki Łacińskiej ma również spore szanse, bowiem w finale zmierzy się albo z Anglikami, albo z Monterrey. Jutro odbędzie się drugi półfinał. Będzie to dość ciekawa batalia. Szczególnie, że Chelsea pod wodzą Rafy Beniteza radzi sobie równie słabo jak wcześniej. Poza tym chodzą pogłoski, iż Chelsea nie bierze tych zawodów poważnie i myślą, iż zwyciężą tutaj bez większego kłopotu. Błędy które popełniają w niemal każdej formacji mogą spowodować to, że ostatecznie będą mocno zaskoczeni i polegną.

     W zakładach długoterminowych kurs na Chelsea wynosi 1.67. Na Brazylijczyków 2.50, a na Monterrey 10.00 Moim zdaniem warto zainwestować parę groszy na Monterrey, a więcej na Corinthians, ponieważ te dwie drużyny mogą tutaj zrobić ogromną niespodziankę i zakończą dominację europejskich drużyn, które zazwyczaj zwyciężają w tym turnieju.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typy: Corinthians wygra turniej, 2.50 Unibet i/lub Monterrey wygra zawody 10.00 Unibet