LE: Club Brugge vs. Śląsk


Kolejnym spotkaniem w eliminacjach do Ligi Europy będzie bój w Brugii. Club Brugge podejmie na własnej murawie Śląsk Wrocław. Gospodarze pierwszy mecz dość nieoczekiwanie przegrali 0:1. Dzisiaj będą zdecydowanymi faworytami, aczkolwiek może dojść do niespodzianki. Czy Śląsk jest w stanie dokonać małego cudu?

Club Brugge w tym sezonie gra dobrą piłkę. W lidze w dwóch, pierwszych kolejkach wygrali. W pierwszym meczu nie dali szans Charleroi (2:0), natomiast ostatnio wygrali na wyjeździe z beniaminkiem, Oostende (2:1). Pojedynek ze Śląskiem również był bardzo solidnym w ich wykonaniu. Walecznie i solidnie, aczkolwiek nieskutecznie. Dzisiaj jednak już powinno się to odmienić. W ostatnim starciu ligowym mało grali Rafaelov czy też Gudjohnsen. Ponadto Lestienne wraca do optymalnej formy. Gospodarze powinni dzisiaj prezentować zupełnie inny futbol.

Śląsk Wrocław to zespół, który budzi mieszane uczucia. W Ekstraklasie nie prezentują optymalnej dyspozycji. Zdobyli zaledwie dwa punkty. Remis z Koroną w słabym stylu, porażka z Jagiellonią 2:3 ukazała wiele słabości Śląska. W ostatniej kolejce natomiast w bezpłciowym meczu zremisowali bezbramkowo z Wisłą Kraków. Zupełnie inaczej natomiast zaprezentowali się w pierwszym meczu z Clubem Brugge. Zagrali fenomenalnie, przyjemnie dla oka i dość efektownie. Trener Levy potrafił odpowiednio zmotywować swój zespół. Dzisiaj powinno być podobnie.

W zespole gości dzisiaj powinniśmy zobaczyć dość silną jedenastkę. Na pewno od pierwszych minut zagra bohater meczu numer jeden - Plaku. Na bramce zagra Gikiewicz, który w tym sezonie prezentuje stabilną formę. Wiele będzie zależało od dyspozycji formacji defensywnej. Jeśli tutaj zespół nie zawiedzie to może dojść do niespodzianki.

Club Brugge prezentuje bardzo ofensywny futbol na co dzień. Dzisiaj muszą się pokazać z lepszej strony w formacji napadu. Mają solidnie nazwiska. Poza wcześniej wymienionymi jest też De Sutter. Powinniśmy zatem widzieć bardzo solidny zespół gospodarzy w dzisiejszym meczu. Śląsk myśląc o awansie również nie może się bronić, byłoby to irracjonalne. Stąd też typujemy powyżej 2.5 gola w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.62 Unibet