LE: Lech Poznań vs. Honka


Ostatnią Polską ekipą, jaka rozegra dzisiaj swój mecz w Lidze Europy będzie pojedynek w Wielkopolsce. Lech Poznań podejmie na własnej murawie Honkę. Pierwszy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem vice mistrzów kraju. Dzisiaj ponownie spodziewamy się jednostronnej konfrontacji.

Lech Poznań rozpoczął sezon w dość mało przekonujący sposób. W pierwszej kolejce Ekstraklasy zremisowali z Ruchem Chorzów 1:1. Ponadto złapali czerwoną kartkę i w kolejnym spotkaniu ligowym nie zagra Wołąkiewicz. Niemniej dzisiaj na pewno go zobaczymy na murawie. Lech w Finlandii spisał się nieźle. Mieli co prawda chwile chaotycznej gry, ale mimo to pewnie wygrali 3:1. Dzisiaj jednak nie podejdą lekceważąco, ponieważ może się to zemścić.

Kadrowo gospodarze wyglądają bardzo korzystnie. Zagra cała, podstawowa jedenastka z TeodorczykiemHamalainenem oraz Pawłowskim na czele. Brakuje jedynie Ślusarskiego, ale jego absencja już odpowiednio została załatana. Trener vice mistrzów Polski na pewno podejdzie poważnie do tej konfrontacji. Pragnie ominąć blamażu.

Honka to ekipa mocno przeciętna. Pokazali to w meczu numer jeden. Lech dominował nad nimi, ale gdy dostali chwilę na to by się wyszaleć to zdobyli gola. Są zatem drużyną groźną i na pewno nie lubiącą tego, że się ją leckeważy. Dzisiaj tego problemu jednak nie powinni mieć, a zarazem będzie im tutaj niebywale ciężko ustrzelić chociaż jedną bramkę. Honka to zespół, który co prawda prowadzi w fińskiej lidze to jednak jest znacznie słabszym zespołem niż Lech Poznań.

Pierwszy mecz jak wspomnięliśmy był korzystny dla Lecha. Dzisiaj ponownie spodziewamy się łatwej wygranej Lecha. Mimo wszystko są zespołem o co najmniej klasę solidniejszym. Na pewno nie dojdzie do lekceważenia, a wręcz przeciwnie - spodziewamy się najsilniejszej jedenastki. Tym samym wygrana gospodarzy to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Lech wygra, 1.40 Unibet