LE: Legia Warszawa vs. Lazio Rzym


Mecz o honor w Lidze Europy. Mianowicie, Legia Warszawa, która zagrała tragicznie w tym pucharze, będzie walczyć o bramki, a i być może punkty. Zerowy bilans w każdej ze statystyk jest fatalny i Polacy mogą pobić niechlubny rekord rozgrywek. Lazio Rzym traktuje te rozgrywki drugoplanowo i to jest szansa dla mistrzów Polski.

Legia Warszawa w czterech meczach Ligi Europy nie zdobyła punktu, a i bramki - tracąc przy tym sześć. Ostatnie dwa mecze z Trabzonem poszły bardzo słabo i w obu ulegli po 0:2. Ligowa forma szczęśliwa poszła w górę. Wygrali dwa ostatnie mecze, z czego dość ciężki z Pogonią Szczecin. Są ciągle liderami, co dla drużyny Jana Urbana jest w tej chwili najważniejsze. Wojskowi jednak muszą powalczyć o honor w dzisiejszym meczu.

Gospodarze dzisiejszego meczu mają wciąż spore problemy kadrowe. Mimo, że do zespołu wrócili kluczowi zawodnicy jak Kuciak czy Radovic, to pojawiły się kolejne kontuzje. W starciu z Pogonią, stracili ponownie dwie, ważne postacie. Mianowicie Dossa Juniora oraz Kucharczyka. Uciążliwa jest ciągła strata kluczowych zawodników, ale trener Urban musi sobie z tym poradzić.

Lazio Rzym nie powinno mieć kłopotu z awansem do fazy pucharowej. Są  vice liderami i mają najprawdopodobniej wystarczającą przewagę nad Apollonem. Niemniej Włosi nie traktują tego turnieju zbyt poważnie. Potwierdzeniem tej tezy jest choćby okrojony skład na dzisiejszy mecz. Z podstawowych kopaczy zabraknie Candrevy, a i poza nim nie zobaczymy kontuzjowanych KloseBiavę. Goście zatem dzisiaj mogą mieć kłopot z wygraniem.

Pierwszy pojedynek obu zespołów zakończył się wygraną Lazio, 1:0. Niemniej Legioniści byli bardzo blisko sukcesu - czyli punktów. Dzisiaj Wojskowi będą mieli bardzo duże szanse na zdobycie upragnionego punktu, gola. Lazio ma potencjał, ale to Legia ma większą determinację. Podwójna szansa w stronę gospodarzy to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Legia lub remis, 1.98 Unibet