LE: Olympique Lyon vs. Juventus Turyn


Najciekawszą parą ćwierćfinałową Ligi Europy będzie konfrontacja francusko-włoska. Olympique Lyon podejmie bowiem Juventus Turyn. Włosi są kandydatami numer jeden do zdobycia pucharu Ligi Europy. Lyon to jednak nie jest tak słaba drużyna jak się ją opisuje w obecnych rozgrywkach. A to powinno gwarantować sporo emocji w dwumeczu.

Olympique Lyon (@ 5.75) po wielu latach dominacji we Francji stracił swój błysk. Powoli jednak zespół odbudowuje się, a dowodem tego ma być efektywna walka o europejskie trofeum. W Ligue 1 wiedzie im się nieźle, ponieważ plasują się na piątej pozycji i wciąż mają realne szanse na grę w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Forma gospodarzy pozostawia jednak dość mało optymistyczny scenariusz przed dzisiejszą konfrontacją. Cztery ostatnie starcia gospodarzy to zaledwie jedna wygrana i to przeciwko słabemu Guingamp. Pozostałe mecze to porażki.

Dyspozycja gospodarzy to jednak nie jedyny problem podopiecznych Remiego Garde. Lista absencji przed dzisiejszym spotkanie jest dość duża. Przeciwko Juventusowi nie zagrają: Miguel Lopes (19/0 obrona)Dabo (7/0 obrona)Fofana (25/2 pomoc)Bisević (23/0 obrona), a co najważniejsze zabraknie kreatora gry ekipy z Lyonu, Yohanna Gourcuffa (17/3 pomoc). Gospodarze są mocno osłabieni i to może być kluczem do ich porażki w dzisiejszej konfrontacji.

Juventus Turyn (@ 1.62) to zdecydowani dominatorzy na własnym podwórku. W Serie A nad drugą Romą mają aż osiem oczek przewagi i jedynie katastrofa może sprawić, iż Stara Dama nie zdobędzie kolejnego tytułu mistrzowskiego. Goście w ostatnim meczu co prawda ulegli przeciwko Napoli, ale to wciąż ekipa kompletna. Ponadto ich dzisiejszy przeciwnik jest znacznie słabszy o drużyny prowadzonej prez Rafę Beniteza. Zatem to właśnie goście są tutaj faworytami.

Wiele aspektów przemawia za sukcesem drużyny z Turynu. Gospodarze są mocno osłabieni, ponadto prezentują dość chimeryczną formę. Juve to natomiast zespół bez poważnych absencji kadrowych, jak w genialnej dyspozycji. Ostatecznie nie bez przyczyny są zdecydowanymi kandydatami do zwycięstwa w całym turnieju. Liczymy zatem na pewny sukces Starej Damy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Juventus powyżej 1.5 bramki @ 1.75 Unibet