LE: S. Tiraspol vs. Tottenham


Jednostronnie zapowiadający się pojedynek w Lidze Europy, odbędzie się w Mołdawii. Mianowicie, Sheriff Tiraspol podejmie Tottenham Hotspur. Koguty teoretycznie nie powinny mieć kłopotu z wygraną. Niemniej może dojść do sytuacji lekcewązenia, choć i w tym wypadku goście nie powinni mieć kłopotu z wygraną.

Sheriff Tiraspol, to ekipa, która gra dość uważny, bezpieczny futbol. Ukazują to wyniki w Lidze Europy. Dotychczas, udało im się zremisować mecze przeciwko Anży oraz Tromso. Ten drugi mecz, był dość chaotyczny. Mianowicie bramkę na 1:1 strzelili w końcówce. Wcześniej jednak, Melli dostał czerwoną kartkę. Tym samym, ten obrońca nie zagra dzisiaj w starciu z Kogutami.

Tottenham Hotspur, ma w obecnym sezonie spore aspiracje. Mianowicie w Premier League zajmują piąte miejsce, a i o czwórką na pewno powalczą. W Lidze Europy natomiast, są jednymi z faworytów w obecnych rozgrywkach. Dotychczas wygrali oba spotkania i to bez utraty bramki. Andre Villas-Boas ma na pewno dobry wpływ na drużynę i dzisiaj również będzie pragnął zatriumfować.

W kadrze gości, dojdzie do kilku roszad. Portugalczyk da bowiem odpocząć kilku swoim zawodnikom. Mianowicie, nie zagrają: PaulinhoWalker oraz Townsend. Niemniej do kadry wróciło kilku zawodników. Po kontuzji w kadrze znaleźli się tacy zawodnicy jak, Aaron Lennon, czy Emanuel Adebayor. Ten drugi, liczy dzisiaj na swój debiut w obecnym sezonie.

Klasowo, to goście są znacznie lepsi. Niemnie Sheriff to zespół mocno defensywny, który gra bardzo mozolnie, aczkolwiek efektywnie. Dzisiaj nie będzie jednak łatwo, choćby o remis gospodarzom. Koguty mają zamiar szybko zapewnić sobie awans. Dzisiejsza wygrana powinna już dać niemal pewny występ w kolejnym etapie. Powyżej 1.5 gola ze strony gości to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Tottenham o1.5, 1.42 Unibet