LE: Swansea vs. Kuban


Wieczorem, również sporo emocji w Lidze Europy. Jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań, będzie mecz Swansea z ekipą Kubania Kransodar. Gospodarze są faworytami tego pojedynku. Niemniej, Rosjanie na pewno nie odpuszczą tego meczu. Tym samym, może to być bardzo wyrównany bój.

Swansea w dwóch swoich, pierwszych spotkaniach zwyciężyła. Na wyjeździe rozbili łatwo Valencię (3:0). Była to nie lada niespodzianka. W ostatniej rundzie natomiast, ledwo pokonali St. Gallen (1:0). Łabędzie to zatem dość chimeryczny zespół. W Premier League, już jednak nie jest tak kolorowo. Zajmują dopiero 11. miejsce i nie będzie im łatwo walczyć o europejskie puchary.

Przed tym meczem, mają jednak jeden, jasny cel - wygrać. Tym samym, trener Laudrup wystawi najsilniejszą jedenastkę jaką może wystawić. W napadzie ujrzymy Wilfreda Bonyego wraz z Michu. Obaj panowie są głodni bramek. W dzisiejszym meczu, w Walii na pewno będą chcieli co nieco udowodnić. Zatem obaj będą dzisiaj na celowniku gości.

Kuba Krasnodar, to aktualnie outsider grupowy. Przegrali po 0:2 z Nietoperzami, jak i St. Gallen. W rosyjskiej Premier League idzie im jeszcze słabiej. Są bliżej strefy spadkowej i o utrzymanie będą walczyć do końca. Nie mają jednak zamiaru poddawać się w Lidze Europy.

Gospodarze są zespołem silniejszym, bez wątpienia. Kuban Krasnodar nie ma nic do stracenia - to będzie ich główny atut. Sukcesem jest sama gra w fazie grupowej Ligi Europy. Tym samym, być może namieszają w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Łabędziom. Typujemy podwójną szansę w stronę przyjezdnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Remis lub Kuban, 3.05 Unibet