LE: Tottenham Hotspur vs. Tromso


Emocjonujące mecze w Lidze Europy przed nami. Jednym z nich będzie konfrontacja Tottenhamu Hotspur, które zmierzy się z Tromso. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Niemniej goście potrafią zaskoczyć rywala. Norwegowie to jednak o klasę gorszy zespół, tym samym Koguty powinny wygrać.

Tottenham Hotspur to drużyna, która ma aspirację na wielkie tytuły w obecnym sezonie. W Premier League idzie im bardzo przyzwoicie. Wygrali trzy mecze z czterech. Jedyną porażkę ponieśli z ekipą Arsenalu w derbach Londynu. Tuż przed Ligą Europy natomiast, pokonali Norwich 2:0, grając w nieco rezerwowym składzie. 

Kadrowo Tottenham wygląda znakomicie. Jedynymi brakami są Chadli oraz Lennon. Obaj jednak jeszcze nie grali żadnego, poważnego meczu w tym sezonie. Ponadto nowy nabytek, Soldado wkomponował się w zespół bardzo dobrze i trafia do siatki rywali. Mocnym punktem zespołu będzie też Sigurdsson, który ostatnio strzelił dwie bramki przeciwko Kanarkom.

Tromso to natomiast ekipa, której w aktualnym sezonie norweskiej, najwyższej ligi nie idzie. Plasują się tuż nad strefą barażową o utrzymanie. Tym samym mają powazniejsze zmartwienie niż gra w pucharach, w których zarazem znaleźli się szczęśliwie - wykluczenie Besiktasu. Forma gości jest natomiast nieco solidniejsza w ostatnim czasie - potrafili pokonać lidera, Rosenborg. Morale zatem podskoczyły w zespole Tromso.

Koguty w dzisiejszym meczu będą zdecydowanymi faworytami. Tromso to natomiast ekipa, która rozegra w niedzielę bardzo ważny mecz ligowy, który na pewno będzie tkwić w głowie zawodników. To szansa dla gospodarzy, by pewnie triumfować w starciu ze słabszym rywalem. Liczymy, że to własnie Koguty wygrają i to dość pewnie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Tottenham wygra (-1EH), 1.33 Unibet