LE: Trabzonspor vs. Legia Warszawa


Emocje z Ligą Europy przed nami. Najważniejszy mecz dla Legii Warszawa odbędzie się dzisiaj w Turcji. Rywalem mistrzów Polski będzie Trabzonspor. Wielu mówi, że będzie to mecz ostatniej szansy dla Wojskowych. Faworytami na pewno nie są, ale stać ich na dobrą postawę i być może niespodziankę.

Trabzonspor to bardzo silny zespół. Ukazali to w dwóch, pierwszych meczach grupowych LE, jak i w lidze tureckiej. W pucharze pokonali Apollon na Cyprze, a w ostatniej rundzie zremisowali 3:3 z Lazio. Niemniej z Rzymianami omal nie wygrali, gdyż kilka minut przed końcem meczu wygrywali 3:1! Ostatecznie nie wytrzymali presji. Mocnym punktem drużyny jest Adrian Mierzejewski, który często popisuje się pięknymi golami. W dzisiejszym meczu na pewno wystąpi. Ogółem, kadra Turków wygląda bardzo solidnie przed starciem z Legią.

Legia Warszawa pokazuje się ze swojej lepszej strony, jedynie w Ekstraklasie. Są liderami, choć nie z wysoką przewagą. Mimo to, są zdecydowanymi faworytami do drugiego z rzędu mistrzostwa. W swoim ostatnim meczu, pokazali, że mają ogromną siłę. Pokonali Piast Gliwice aż 4:1. Niemniej w Lidze Europy, już nie idzie im dobrze. Przegrali z Lazio po niezłym meczu (0:1), ale w starciu z Apollonem w Warszawie, pokazali niezwykły brak skuteczności i ulegli 0:1. Dzisiaj trener Urban musi zająć się w głównej mierze, właśnie efektywnością.

Kadra jednak jest dość osłabiona. Wciąż brakuje między słupkami Kuciaka. Ponadto z powodu grypy, ze stolicy kraju nie wyjechał Radovic. W meczu z Trabzonem nie zagrają także Efir, a i pod ogromnym znakiem zapytania stoi występ Vrdoljaka. Kadra jest szeroka, ale większość wymienionych zawodników to mocne ogniwa Wojskowych, bez których ciężko będzie odnieść sukces.

Gospodarze są faworytami tego starcia. Niemniej Legia będzie miała nóż na gardle, a przy takich sytuacjach Wojskowi potrafią często zagrać dość niespodziewanie. Patrząc jednak na ich braki kadrowe, a i moc strzelecką Trabzonu, liczymy na sporą liczbę bramek w tym meczu. Powyżej 2.5 gola to nasz bet na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.95 Unibet