LE: Tromso vs. Tottenham Hotspur


Jednostronne widowisko w innym meczu Ligi Europy. Walczące już tylko o honor Tromso, podejmie w Norwegii Tottenham Hotspur. Będzie to zatem widowisko dla kibiców. Niemniej Koguty walczą o zapewnienie sobie pierwszego miejsca. Stąd dzisiaj na pewno wyjdą zdeterminowani.

Tromso rozegrały fatalny sezon. Zaliczyli spadek do niższej ligi, co najbardziej zabolało kibiców drużyny. Ponadto i w Lidze Europy kompletnie im nie wyszło - zdobyli tylko jeden punkt w meczu z Sheriffem. Sezon w Norwegii zakończyli fatalnym występem w Brann. Ulegli bowiem aż 1:4, czym stracili miejsce, gwarantujące baraże o utrzymanie. Zespół na pewno będzie chciał zagrać dla kibiców, ale morale są na bardzo niskim poziomie.

Tottenham Hotspur, awans do kolejnej fazy już ma zapewniony. Formalnością jest jednak zapewnienie wyjścia z grupy, z pierwszego miejsca. Aktualnie mają komplet punktów i mają pięć oczek przewagi nad drugą Anżą. Koguty w ostatni weekend jednak zagrali fatalny pojedynek z Manchesterem City. Przegrali na Etihad Stadium aż 0:6. Zespół prowadzony przez Villasa-Boasa musi zatem dzisiaj pokazać swój kunszt.

Kadra gości jest niezwykle silna. Niemniej portugalski szkoleniowiec zostawił w Londynie aż dziesięciu podstawowych zawodników. Wszystko przez to, że w weekend mają mecz z Manchesterem United. Nie pojechali m. in.: LlorisLennonDefoe, czy też Paulinho. Kontuzjowani są AdebayorEriksen, a także Kane. Zatem dzisiejszy mecz rozegrają kopacze rezerwowi. Będzie to dla nich prawdziwe wyzwanie i możliwość pokazania się.

Pierwszy mecz grupowy zakończył się triumfem Tottenhamu 3:0. Dzisiaj goście ponownie są faworytami tego meczu. Mimo, że dokonane zostaną spore roszady, to zespół ten ma bardzo mocną i szeroką kadrę. Powinni zatem zwyciężyć z dużo słabszym Tromso. Wygrana gości to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Tottenham wygra. 1.33 Unibet