Liga Europejska: Newcastle Utd. vs. Benfica


Innym ciekawie zapowiadającym się bojem w Lidze Europejskiej, będzie mecz w Anglii. Newcastle United podejmie u siebie przy komplecie widzów, Benficę. Pierwszy mecz zakończył się gładkim triumfem portugalskiej drużyny - 3:1. Dzisiaj zatem ciężkie zadanie przed Srokami, aczkolwiek u siebie są w stanie powalczyć.

Newcastle United w tym sezonie jest bardzo chimerycznym zespołem. W Premier League w pewnym momencie byli bliscy spadku. W tej chwili jednak ustabilizowali swoją pozycję i najpewniej uchronią się przed upokorzeniem i utrzymają się w lidze. Teraz ich priorytetem jest walka w Lidze Europejskiej. Mają jednak niesamowicie ciężkiego przeciwnika jakim jest Benfica. Pierwszy mecz ukazał, iż Sroki odstają od rywala. Niemniej ostatnio pokonali Fulham co na pewno doda im skrzydeł, jak i również publika, która dzisiaj powinna ponieść zespół gospodarzy.

Dzisiejszy bój Srok będzie najważniejszym w tym sezonie. Do kadry wraca Hatem Ben Arfa, którego ostatnio brakowało. Jest on bardzo ważnym elementem w swojej drużynie i wraz z nim na pewno są w stanie powalczyć o nadrobienie dwóch goli straty.

Benfica to bardzo silna drużyna. Jako jedyna stawia się Smokom w Lidze Zon Sagres i w tej chwili mają większe szanse na triumf w swojej lidze niż Porto. Forma Benfici jest niebywała - wygrali osiem spotkań z rzędu i dzisiaj ponownie będą faworyzowani. Ekipa z Portugalii jest jednym z faworytów do triumfu w tym sezonie w Lidze Europejskiej, niemniej nie mogą lekceważyć angielskiej drużyny, która na pewno się postawi.

W pierwszym meczu po pierwszym kwadransie to Newcastle objęło prowadzenie. Szybko jednak wszystko wróciło do normy i to Benfica zaczęła dominować w tamtym pojedynku. Dzisiaj może być podobnie jeśli to portugalski zespół zdobędzie gola na początku. Są faworytami i powinni dzisiaj ponownie wyjść odpowiednio skoncentrowani na murawę. Idziemy zatem w kierunku przyjezdnych w tym pojedynku.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Benfica lub remis, 1.33 Unibet