Liga Europy: 1/4 finału


Po emocjach z pierwszymi spotkaniami 1/4 finału Ligi Mistrzów, przyszedł czas na Ligę Europy. Mimo, iż ten turniej jest odbierany jako ten mniej prestiżowy, to i tutaj mamy sporo emocjonujących starć i ciekawych drużyn. Zatem i tutaj zapowiadają się wyrównane pojedynki, które mogą przynieść nieoczekiwane rezultaty.

Teoretycznie najłatwiej trafiła drużyna Benfici, która zdecydowanie zdominowała ligę portugalską i pragnie wywalczyć trofeum w LE. Ich przeciwnikiem będzie chimeryczna drużyna prosto z Eredivisie, AZ Alkmaar. Holendrzy już w poprzedniej rundzie nie zagrali rewelacynie i omal nie odapdli ze znacznie słabszą Anżą Mahaczkala. Zatem to Portugalczycy są tutaj faworytami.

Pozostałe pary już nie mają swoich zdecydowanych kandydatów do awansu. Najciekawiej zapowiada się jednak francusko-włoska rywalizacja. Lyon zagra z wielkim Juventusem. Mimo, iż Włosi są faworytami do triumfu w tym pucharze, to Lyon również mocno pragnie zdobyć to trofeum. Zapowiada się bardzo emocjonujące widowisko.

Kolejne pary to Porto vs. Sevilla oraz Basel vs. Valencia. W obu z nich wszystko się może zdarzyć. Pierwsze mecze będą niezwykle istotne.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!