Liga Europy: Pierwsza runda


Eliminacje do Ligi Europy zapewniają sporą dawkę zdarzeń. Pierwsza runda to ponad trzydzieści spotkań! Dzisiaj natomiast główny dzień eliminacji - czyli aż 34 spotkania! Po krótce scharakteryzujemy dla Was kilka z nich.

Levadia Tallin vs. Bala Town - Pojedynek estońsko-walijski. Pierwszy mecz zakończył się na korzyść Bala Town 1:0. Dzisiaj natomiast zdecydowanym faworytem jest źle wspominana przez polskich kibiców Levadia. Niemniej w aktualnym sezonie w Estonii już tak nie brylują, aczkolwiek jak zwykle są w czołówce. Ich atutem przed dzisiejszym meczem będzie na pewno to, iż ich sezon aktualnie trwa, w przeciwieństwie do Walii. Sądzimy, że tym razem ukażą swój potencjał w należyty sposób i wygrają. Mimo wszystko doświadczeniem w europejskich pucharach górują nad rywalem. Wygrana Levadii po kursie 1.30 to nasz typ.

Irtysh vs. Levski Sofia - Pierwszy pojedynek przyniósł nie lada niespodziankę. Mecz w stolicy Bułgarii zakończył się remisem 0:0. Kazachstańskie drużyny jak zwykle są niedoceniane i lekceważone. Dzisiaj jednak Levski powinien podejść do meczu z zupełnie innym nastawieniem. Irtysh znakomicie się bronił podczas meczu numer jeden. Dzisiaj jednak szósta drużyna ligi kazachstańskiej będzie miała znacznie truniej mimo, iż grają u siebie. Plusem na pewno będzie to, że sezon trwa i są w ciągu meczowym. Niemniej w przypadku odpadnięcia Levskiego już w pierwszej rundzie będzie się wiązało z drastycznymi zmianami. Zespół ma znacznie lepszą kadrę i sądzimy, iż dzisiaj udowodnią to na boisku. Levski wygra dzisiejszy mecz po kursie 1.65.

Malmoe vs. Drogheda United - Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. To na pewno dobry wynik dla gości. W ich przypadku zdobycie gola będzie bardzo istotne w dzisiejszym meczu. Niemniej Malmoe to zespół znacznie solidniejszy. Liga szwedzka jest o klasę lepsza od irlandzkiej i to może zaważyć o wyniku. Kadrowo również lepszy jest zespół gospodarzy. Podobnie jak w przypadku wyżej ich porażka mocno się odbije na drużynie. Stąd też nie widzimy innego wyjścia jak zwycięstwo gospodarzy po kursie 1.15.

Wszystkie kursy pochodzą z oferty Unibet. Ponadto sporo też innych ciekawych pojedynków, które będziemy mogli obstawiać LIVE. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze gwizdki w każdym z meczów. Cała różnorodnośc z teoretycznie słabszych lig rozegra dzisiaj mnóstwo pojedynków. Na pewno warto je śledzić.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!