Liga Europy: St. Patricks vs. Żalgiris


Spora dawka emocji związanych z Ligą Europy przed nami. Aczkolwiek skupiamy się dzisiaj głównie na jednym, dość wyrównanym pojedynku. Mianowicie irlandzki St. Patricks podejmuje dzisiaj u siebie Żalgiris. Pierwszy mecz zakończył się remisem. Dzisiaj zatem czeka nas bardzo ciekawy pojedynek w Irlandii.

St. Patricks to zespół, który spisuje się bardzo solidnie w aktualnym sezonie. Są liderami w lidze irlandzkiej i na pewno będą zmierzać do tego by pokazać się też w europejskich pucharach. Losowanie pierwszej rundy Ligi Europy nie było jednak sprzyjające dla Irlandczyków. Ich przeciwnik z Litwy to bardzo groźny zespół. Pierwszy mecz dość szczęśliwie zremisowali 2:2 po bramce w 87 minucie. Teraz jednak przyjdzie im grać u siebie. Nie grali ligowego meczu i na pewno są wypoczęci. Dzisiaj powinni być niebywale zmotywowani.

Kadra gospodarzy opiera się niemal w 100% na zawodnikach krajowych. Niemniej to skutkuje zgraniem w tej drużynie. Mają bardzo mocny zespół, widać to w irlandzkiej ekstraklasie. Świetna mieszanka młodych z doświadczonymi kopaczami. Najważniejszymi ogniwami są: Byrne (19/5 pomoc)Forrester (19/6 pomoc) oraz Fagan (19/7 napad). Cała trójka zagra w dzisiejszym meczu i to na nich liczą najbardziej.

Żalgiris Wilno to drużyna, która bardzo często występuje w europejskich pucharach. Zazwyczaj szybko odpadają. Tutaj również mają mniejsze szanse na awans, aczkolwiek na pewno się nie poddadzą. W aktualnym sezonie w lidze litewskiej są zdecydowanymi liderami. Zdecydowanie dominują. Ostatnio zagrali z Siluali (4:2) dość mieszanym składem. Dzisiaj podobnie jak gospodarze liczą na udany występ. Jedną z gwiazd w zespole z Litwy jest Polak - Biliński, który strzela sporo bramek. Wpisał się na listę strzelców w pierwszym meczu. Dzisiaj ponownie zagra w podstawowym składzie.

Atutem obu zespołów jest to, że rozgrywki ligowe trwają cały czas. Stąd też są aktualnie w dobrej kondycji i wdrożeni w sezon. Irlandczycy wydają się być jednak silniejsi. Liga jest mimo wszystko wyżej notowana - oczywiście bez rewelacji. Jeśli liderzy irlandzkiej Premier League nie zlekceważą rywala to powinni to wygrać. St. Patricks zwycięży w tej konfrontacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: St. Patricks wygra, 1.80 Unibet