Liga Mistrzów 2013/14


Jesteśmy już po losowaniu grup do Ligi Mistrzów. Sporo ciekawych zdarzeń przed nami. Ponadto mamy też grupę śmierci. Naszym zdaniem będzie to grupa F. Arsenal LondynMarsyliaBorussia Dortmund oraz niebywale wzmocnione Napoli. W tej grupie wszystko się może zdarzyć.

Kolejnymi grupami, które powinny przynieść sporo emocji to grupy D i H. W tej pierwszej wymienionej, będziemy mieli możliwość oglądania nieobliczalnej Viktorii Pilzno. Zlekceważenie tej drużyny może się skończyć źle dla The CitizensBawarczyków czy też CSKA. Zatem i tutaj możemy spodziewać się nie lada emocji. Grupa H natomiast będzie rywalizacją trzech ekip. FC Barcelony, AC Milanu oraz AjaxuCeltic natomiast będzie typowym statystą. Wyniki z poprzedniej edycji nie powinny się potwórzyć. Są niezwykle słabą ekipą w aktualnym sezonie.

Z przejściem do 1/8 problemu mieć nie powinny: Manchester United (najprawdopodobniej najłatwiejsza grupa), Real MadrytPSG (choć tutaj muszą się jeszcze nieco przygotować), a także Chelsea Londyn. Natomiast bardzo ciekawie, ze względu na wyrównany poziom może być w grupie G. Tutaj grać będą ze sobą zespoły nieprzewidywalne: PortoAtleticoZenit, a także Austria Wiedeń.

Ciężka jest zatem odpowiedź kto może zostać kolejnym triumfatorem Ligi Mistrzów. Bayern Monachium musi zbudować nową potęgę na taktyce Pepa Guardioli. Na razie wychodzi to dość nijako, zatem nie będzie im łatwo. Wśród faworytów zapewne można wymieniać FC Barcelonę oraz Real Madryt. Drużyny z Manchesteru po zmianie trenerów mogą grać podobnie jak Bawarczycy. Ciężko jest zatem znaleźć jednego, konkretnego faworyta.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!