Liga Mistrzów: AC Milan vs. Barcelona


Wczorajsze mecze Ligi Mistrzów nie zawiodły. Dzisiaj przed nami ponownie starcie gigantów, tym razem będzie to pojedynek AC Milanu z wielką FC Barceloną! Kolejne starcie, które powinno być zaciekłe, choć jeden zespół jest nadwyraz faworyzowany. Czy Milan faktycznie polegnie w tej rywalizacji z Barceloną?

Zespół z San Siro gra niezły sezon. W Serie A zajmują czwarte miejsce i będą walczyć o Ligę Mistrzów. W tym prestiżowym turnieju poczynali sobie w grupie przeciętnie, ale wtedy jeszcze tak nie błyszczeli. Dzisiaj przed nimi wielkie starcie, bardzo istotne. Forma Rossonerim dopisuje. Nie przegrali od ponad miesiąca, a ostatnie mecze to zwycięstwa nad Parmą, Udinese oraz remis z Cagliari. Jest równa dyspozycja Mediolańczyków. Niemniej dzisiaj najcięższy test przed nimi.

W kadrze nie pojawił się Balotelli, który z wiadomych przyczn nie może grać tutaj. Nie zagrają również: NocerinoBoneraRobinho oraz De Jong. Niemniej zespół jest silny, a dzisiaj strzelać powinien El Shaaravy, który wyjdzie w pierwszym składzie. Ostatnio nieco w tle Balotelliego i ten młodzian musi pokazać, iż jest wciąż w rewelacyjnej dyspozycji.

FC Barcelona oczywiście jest niezagrożona w Primera Division. Powinni zająć pierwsze miejsce w tabeli i zdobyć kolejny tytuł. W Lidze Mistrzów są faworytami, ale ten turniej już jednak wielokrotnie ich zaskoczył. Mimo to będą niebezpieczni. Forma Dumy Katalonii jest przeciętna. Mimo, iż ostatnio wygrali 6:1 z Getafe, to jednak kolejny mecz to zaledwie 2:1 nad Granadą i to po męczarniach. Gdyby nie klasa Messiego to mogłoby dojść do niezwykłej niespodzianki. Dzisiaj tak przeciętna dyspozycja może zgubić Barcelonę.

Katalończycy dzisiaj w niemal pełnym składzie. Zabraknie jedynie Adriano oraz Villi. Brak tego drugiego w ogóle nie ma wpływu na grę gości, ale Adriano może nieco brakować, choć i tak zespół jest na tyle mocny, iż w ogóle nie powinniśmy zobaczyć, że kogoś brakuje w tej ekipie.

Dzisiejsza batalia będzie niesamowicie zaciekła. W zeszłym sezonie padł na San Siro remis (0:0). Dzisiaj nie powinien to być nudny względem braku goli mecz. Obie drużyny będą chciały koniecznie zdobyć bramki. Zapowiada się podobny mecz do Arsenal vs. Bayern, choć bardziej wyrównany. Typujemy zatem powyżej 2.5 gola w tej rywalizacji.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.55 Unibet