Liga Mistrzów: Borussia vs. Manchester City


     Bardzo ciekawy mecz przed nami w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów. Będzie to mocno emocjonujące starcie, szczególnie dla jednek z ekip. Borussia Dortmund ma już bowiem awans do kolejnej fazy. Natomiast Manchester City gra słabo i mogą nawet nie awansować do Ligi Europejskiej. Czy też tak się stanie? Czy Borussia wygra?

     Borussia Dortmund gra w tym sezonie świetnie. W Bundeslidze zajmują drugie miejsce i mimo swojej lokaty, tracą sporo do lidera. Najprawdopodobniej nie obronią tytyułu, ale walka o vice mistrzostwo będzie dla nich równie ważna. W Lidze Mistrzów natomiast zaskoczyli. Zajmują pierwsze miejsce i awans mają pewny. Stąd też dzisiaj mogą nieco odpuścić. Ostatnia forma gospodarzy jest niezła: po wygranych z Furthem, Ajaxem i Mainz, przyszła pora na remisy. Dość niespodziewanie zremisowali z Fortuną, a w ostatniej kolejce wywalczyli punkt z Bayernem - widać, że wciąż mają ten potencjał. Gospodarze dzisiaj będą osłabieni brakiem: SuboticiaKehla oraz Bendera. Są to poważne straty i to może być kłopot. Klopp nie ma takiej kadry by robić sporo roszad.

     Manchester CIty gra fatalnie. W Premier League co prawda są na drugiej pozycji, ale to jednak nie jest ich cel. W Lidze Mistrzów to tragedia wręcz. Zajmują ostatnie miejsce i dzisiaj muszą wygrać by awansować chociaż do Ligi Europejskiej. Inaczej Mancini może mieć problem. Forma The Citizens jest przeciętna: wygrali tylko dwa mecze na ostatine pięć, z Wigan oraz Aston Villą. Pozostałe remisowali: z Realem, Chelsea i w ostatniej kolejce przeciwko Evertonowi. Zespół przechodzi kryzys i to widać. W napadzie dzisiaj zobaczymy świetnie grającego Dzeko, natomiast Tevez raczej dzisiaj nie wystąpi, co jest sporym brakiem. Aguero również może nie zagrać co jest jeszcze większym kłopotem. I tak jednak goście mają sporo możliwości do rotacji, co daje im sporo możliwości.

     Mecz ten jest bardzo ważny dla gości i to bez dwóch zdań. Będą walczyć o trzy punkty. Borussia powinna wyjść nieco rozluźniona i mogą przegrać ten mecz już na starcie. Klopp ma dzisiaj wystawić częściowo rezerwowy skład, możliwe, że Lewy również zacznie mecz na ławce. Stąd polecam typ na wygraną gości, jednak w razie remisu otrzymamy zwrot stawki.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Manchester City (DNB), 2.60 Unibet

W razie remisu 0:0, otrzymasz zwrot stawki!