Liga Mistrzów: Cluj vs. Manchester United!

Ciekawa konfrontacja przed nami dzisiaj w Lidze Mistrzów. Mistrz Rumunii, CFR Cluj podejmie na własnej murawie wielki Manchester United. Obie ekipy pokonały w pierwszej kolejce pokonały swoich przeciwników. Zapowiada się niezłe widowisko, choć niby faworyt jest tylko jeden, ale jak będzie, zobaczymy.

CFR Cluj w pierwszej kolejce pokonał dość niespodziewanie Bragę aż 2:0 i to w Portugalii. Praktycznie nikt się nie spodziewał takiego rezultatu. Rumuni zagrali bardzo dobrą piłkę, Portugalczycy nie mieli żadnych szans. W Cluj zespół zbudowany jest głównie na obcokrajowcach. Siłą napędową są: Sougu (Senegal 5/3 napad), Rafael Bastos (Brazylia 5/2 pomocnik), Sare (WKS 4/1 pomocnik), Kapetanos (Grecja 5/2 napad), a w obronie bryluje Portugalczyk Ricardo Cadu (5/1). Są pieniądze i mogą tworzyć zespół, stąd też i wyniki dobre. Ostatnio potknęli się jedynie po meczu z LM w lidze z Pandurii. Poza tym reszta spotkań na ostatnie 5 wygranych. A w poprzedniej kolejce ligowej pokonali Glorię aż 5:1. Gospodarze mają apetyt na dokonanie kolejnej niespodzianki, ale czy to będzie takie proste z takimi wojownikami jakimi są Diabły? Na pewno nie.

Manchester United po tym jak mieli świetną passę 6 wygranych z rzędu przyszło przegrać im na własnym boisku z Kogutami 2:3. Mecz był świetnym widowiskiem. Pierwsza połowa na korzyść Tottenhamu i prowadzenie 2:0, choć sędzia Foye mógł podyktować przynajmniej jednego karnego Diabłom. Druga połowa po tym jak wszedł Wayne Rooney – pierwszy raz po kontuzji – zaczęła się kleić Manchesterowi, zaczęli dominować, stać ich jednak było tylko na dwa gole, przy tym jak goście dorzucili jeszcze jedno trafienie. Manchester od 60ej minuty praktycznie zdominował mecz nie pozwalając przeciwnikowi wyjść z połowy. Dzisiaj Wayne powinien pojawić się od pierwszej minuty co na pewno będzie skutkowało świetną grą. Zabraknie za to starych wyjadaczy, Giggsa i Scholesa. Pierwszy zagrał bardzo słabo z Tottenhamem, a drugi wręcz przeciwnie, ale stracił sporo zdrowia w tym meczu. W podstawowej jedenastce powinniśmy też ujrzeć Van Persiego i Kagawę, co również jest dobrą informacją. Kontuzje nadal leczy Valencia, ale Sir Alex Ferguson ma w kim wybierać i na pewno zapełni tę lukę w odpowiedni sposób.

Dzisiaj Czerwone Diabły są faworytami i ostatecznie powinni to spotkanie wygrać. Mecz powinien być jednostronny. Manchester potrzebuje łatwej wygranej by nieco się rozluźnić po sobotniej porażce. Kurs na to zdarzenie jak najbardziej korzystny i warto spróbować.

Typuj bezpiecznie w Unibet – przy remisie 0:0 w meczu LM dajemy zwrot stawki!!!

Typ: Manchester United wygra, 1.60 Unibet