Liga Mistrzów: FC Barcelona vs. AC Milan


Kolejne wielkie starcie w Lidze Mistrzów przed nami. Wielka FC Barcelona podejmie w rewanżu AC MilanPierwszy mecz niespodziewanie wygrała drużyna Milanu i to 2:0. Dzisiaj zatem Dumę Katalonii czeka prawdziwe wyzwanie. Czy podczas kryzysu w zespole podołają temu zadaniu? Awans jest priorytetem, lecz Rossoneri to zespół, który potrafi ugrać ważny awans.

Zespół Dumy Katalonii nie radzi sobie w ostatnich tygodniach najlepiej. W mediach aż huczy od plotek na temat kryzysku w Barcelonie. Ewidentnie brakuje przy nich trenera Vilanovy. Niestety Roura nie radzi sobie jak należy, a zespół przez to odpadł już z pucharu Króla i przegrał w ciągu kilku dni dwukrotnie ze swoim odwiecznym rywalem - Realem Madryt. To na pewno nie motywuje zespołu do ważnej konfrontacji przeciwko Rossonerim.

Kadra gospodarzy jest jak zwykle solidna, choć mówi się już o wypaleniu wielkiego zespołu z Barcelony. Niemniej widać już gorszą dyspozycję IniestyXaviego czy też FabregasaMessi potrzebuje swoich partnerów, którzy potrafili niegdyś rozgnieść obronę rywala w bardzo krótkim czasie, przez co cieszyli się niesamowitą skutecznością. Zespół z Katalonii nie jest już tak skuteczny, a przynajmniej nie w ostatnich tygodniach.

AC Milan radzi sobie świetnie. Są w czołówce w Serie A oraz bez żadnych kompleksów zagrali pierwsze spotkanie w Mediolanie przeciwko Barcelonie. Skazywani na pewną porażkę przeciwstawili się i odnieśli bardzo cenne zwycięstwo. Dzisiaj stoją jednak przed ciężkim zadaniem - obroną wyniku, a najlepiej strzeleniem gola. Niemniej internet jest w tej chwili pełen autobusów w polu karnym Rossonerich. WIelu spekuluje, iż Włosi zagrają słynnym Catenaccio, ale to nie zatrzyma Barcelony. Powinni zagrać jak w pierwszym meczu i zapewne tak też zrobią.

Goście oczywiście bez Balotelliego, ale jest inny wspaniały napastnik, El Sharaavy. W kadrze Milanu jest też były snajper Barcelony, Bojan. Również Flamini pojawił się w zespole, choć były spekulacje, iż nie zagra w dzisiejszym meczu.

Pierwszy pojedynek 2:0 dla Milanu. Dzisiaj zatem poza obroną powinni się jednak skupić na strzeleniu bramki. Jeśli Rossoneri trafią, to Barcelona będzie musiała zdobyć aż 4 gole, a to w aktualnej formie Dumy Katalonii wydaje się być w sumie niemożliwe. Gol gości to nasz zakład na ten mecz dnia.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Milan gol, 1.62 Unibet

W razie wyniku 0:0 otrzymasz zwrot stawki!