Liga Mistrzów: FC Barcelona vs. Bayern Monachium


Już dziś poznamy drugiego finalistę Ligi Mistrzów. Ekipa Barcelony będzie się starać wrócić z porażki 0:4. Bayern Monachium wydaje się jednak być zbyt silny na taką deklasację. Czy są jakiekolwiek szanse na cud na Camp Nou?

FC Barcelona doznała niesamowitej porażki w poprzednim tygodniu. Było to wylane wiadro z zimną wodą. Niemniej na pewno tak klasowa ekipa potrzebowała takiego szoku. Widać, że zespół potrzebuje zmian. W meczy rewanżowym będzie im niesamowicie ciężko ugrać cokolwiek. Na pewno jednak będą walczyć. Ostatnio jednak po porażce morale podburzył też remis z Bilbao. Ekipa Athleticu w tym sezonie gra słabo i na pewno to nie zmotywuje dzisiaj Dumy Katalonii.

Gospodarze w ostatnim meczu zagrali kombinacyjnym składem. Dopiero po godzinie czasu pojawił się Lionel Messi, który udowodnił po raz kolejny, że to on decyduje o grze zespołu. Strzelił gola i zanotował asystę na swoim koncie. W meczu z Bayernem musi błyszczeć, w innym wypadku Barcelona nie ma co myśleć o awansie.

Bayern Monachium natomiast jedzie do Katalonii po przypieczętowanie awansu. Na pewno Bawarczycy nie zlekceważą przeciwnika, to nie leży w ich naturze. Niemniej na pewno będą odczuwali komfort przewagi z pierwszego spotkania. To ich powinno ponieść, a rywala wręcz dołować. Goście będą musieli być skupieni na początku spotkania. Wtedy Duma Katalonii na pewno będzie chciała zdobyć jak najszybszego gola i potem kolejne. Naszym zdaniem Bayern do tego nie dopuści.

Mecz powinien być bardzo dobry, a na pewno na początku. Barcelona by coś ugrać potrzebuje co najmniej dwóch szybkich bramek. Naszym zdaniem to się może źle skończyć dla Katalończyków. Spodziewamy się, że Bawarczycy to wykorzystają i nie przegrają tego meczu. Podwójna szansa w kierunku Bayernu to nasz typ na drugi półfinał.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bayern lub remis, 2.06 Unibet

W przypadku remisu 0:0 otrzymasz zwrot stawki!