Liga Mistrzów: Galatasaray vs. Manchester United


     Bardzo ciekawe spotkanie przed nami w Lidze Mistrzów. Spodziewam się ciekawego meczu, ponieważ Galatasaray Stambuł ma spore szanse na awans, a silniejszy Manchester United już ma spokój w rozgrywkach grupowych. Czy stać ekipę z Turcji na zwycięstwo w tym pojedynku? Manchester na pewno nie odpuści, ale może rozegrać mecz rezerwami.

     Galatasaray Stambuł gra w tym sezonie bardzo dobrze na wszystkich płaszczyznach. W lidze tureckiej zajmują pierwsze miejsce i będą ponownie walczyć o tytuł mistrzowski. W Lidze Mistrzów radzą sobie równie dobrze. Zajmują drugie miejsce i mają szanse na awans do kolejnej fazy. Muszą jednak najlepiej wygrać z Diabłami i liczyć na remis w spotkaniu Cluju z Bragą. Galatasaray w ostatniej kolejce w Turcji odpuściło ligowy mecz z Kardemirem i polegli 1:3. Było to jednak umyślne. Zespół pod wodzą pana Terima gra naprawdę nieźle. Mają też świetnych kopaczy jak Yilmaz, który strzelił aż 7 goli w tym sezonie. Świetnie też gra Elmander, który zaliczył sporo asyst. Zespół jest groźny i będą walczyć do upadłego z Manchesterem.

     Manchester United gra świetny sezon, potrafią jednak zaliczyć wpadkę. W lidze niestety stracili miejsce lidera, ale są blisko ich najgorszego rywala - The Citizens. W Lidze Mistrzów natomiast grają fantastycznie, ponieważ wygrali wszystkie dotychczasowe mecze i mają pewny awans z pierwszego miejsca. Stąd też pojawiły się spekulacje, że Sir Alex Ferguson wystawi rezerwowy skład. Jest to prawdopodobne, ponieważ z Norwich zagrali słaby mecz, który przegrali i na pewno kilku kopaczy potrzebuje odopoczynku. W zespole może się pojawić PowellButtner, a także Welbeck, który ostatnimi czasy dostaje mniej szans ze względu na chwilowy spadek formy. 

     W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami padł rezultat 1:0 dla Diabłów. Zwycięstwo zapewnił im Carrick, który także może się pojawić w jutrzejszym meczu. Galatasaray jednak postawi wszystko na jedną kartę, ponieważ mają szanse na awans i nie chcą jej zmarnować. Na szczęście i Braga ma ciężki mecz, bo jedzie do Rumunii. Polecam zatem typ na zwycięstwo gospodarz po atrakcyjnym kursie.

W razie remisu 0:0 otrzymasz zwrot stawki!

Typ: Galatasaray wygra, 1.95 Unibet

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!