Liga Mistrzów: Juventus Turyn vs. Celtic Glasgow


Drugie starcie 1/8 w dzisiejszym dniu w Lidze Mistrzów nie zapowiada się już tak emocjonująco. Wszystko wydaje się być jasne. Juventus Turyn rozbił Celtic Glasgow 3:0 w Szkocji i dzisiaj mistrzowie Włoch podejdą z ogromną ulga do tego pojedynku. Kibice już jednak wiele widzieli w tych rozgrywkach, może zatem stać Celtic na to by jeszcze powalczyć o awans?

Juventus Turyn drugi sezon z rzędu spisuje się rewelacyjnie, ale i tym razem na arenie międzynarodowej. W lidze są wciąż liderami i mają sześć oczek przewagi nad Neapolem, z którym zremisowali w poprzedni weekend 1:1. Wcześniej w lidze ograli też gorszą Sienę 3:0. Zespół jest bardzo solidny i to trzeba przyznać. Stara Dama sprzed lat, która liczyła się w walce o najwyższe cele. Dzisiaj są faworytami i jeśli nie wydarzy się żaden nieprzemyślany błąd to spokojnie powinni wygrać po raz drugi z Celticiem.

Do kadry wrócił już Chiellini, który jest istotnym ogniwem w defensywie - udowodnił to w meczu z Napoli. Dzisiaj również wyjdzie w podstawowym składzie. Wciąż jednak brakuje kilku grajków: AnelkiDe CeglieBendtnera oraz Pepe. Juve ma lekki problem z napastnikami, aczkolwiek ze słabszymi rywalami sobie radzą i tak powinno być i dzisiaj.

Celtic Glasgow cieszył się niesamowicie z awansu do 1/8, a i nawet z losowania byli zadowoleni. Niemniej okazało się, że rywal zmiótł ich z powierzchni ziemi w pierwszym meczu. To mocno pogorszyło atmosferę w zespole. Mimo tej fatalnej porażki Celtic w lidze radzi sobie nadzwyczaj świetnie. Tu po meczu zniszczyli Dundee United 6:2. W tym czasie ulegli jedynie Motherwell. Problemem jednak jest to, iż Celtic nie ma sobie równych w SPL i brak Glasgow Rangers to ewidentnie odzwierciedla - nie mają konkretnego rywala, który motywuje do walki. SPL stoi na dość niskim poziomie.

Celtic ma silną kadrę, ale wydaje się, że jedynie na swoją rodzimą ligę. Nie radzą sobie jak powinni w europejskich rozgrywkach. Jest świetny i doświadczony Ledley, jest Ambrose, czy Winyama, ale oni sami spotkań nie wygrają. To powinniśmy ujrzeć dzisiaj w Turynie - ponownie...

Naszym zdaniem Juventus ponownie powinien zwyciężyć. Mimo wysokiego zwycięstwa w Glasgow nie odpuszczą dzisiaj, ponieważ za to są niemałe pieniądze w LM - za wygraną. Stara Dama jest zespołem dużo silniejszym i widać, że będą chcieli po raz drugi to ukazać. Wygrana gospodarzy to nasz typ na to zdarzenie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Juventus wygra, 1.38 Unibet