Liga Mistrzów: Podsumowanie 1. kolejki


Pierwsza kolejka Ligi Mistrzów przebiegała w znacznej mierze pod dyktando faworytów. Niemniej nie zabrakło kilku niespodzianek. Rozgrywki w fazie grupowej jednak częściej dawały nam wyniki mało przewidywalne. Tym razem było inaczej.

Wtorkowe pojedynki to w 90% spotkania dla faworytów. Mianowicie Real Madryt (6:1), Manchester United (4:2), Benfica (2:0), PSG (4:1), Bayern (3:0) oraz Manchester City (3:0) bez kłopotu zwyciężyły. Popis Ronaldo oraz Rooneya w swoich meczach. Od razu te zespoły ukazały, kto jest najlepszy w grupie. Zaskoczeniem jednak był bramkowy remis (1:1) JuventusuKopenhagą. Wielu nieoczekiwało takiego startu Starej Damy, szczególnie, że są jednymi z głównych faworytów obecnej edycji Ligi Mistrzów.

Środa to również fenomenalna dyspozycja zespołów teoretycznie lepszych. Arsenal (2:1), Barcelona (4:0)Atletico (3:1), AC Milan (2:0), Porto (1:0) oraz Schalke (3:0). Ponadto Napoli wygrało po równym meczu Borussię Dortmund. Bohaterem jednak był... Jurgen Kloppktóry wykazał niebywałą złość po utracie pierwszej bramki. Największą niespodzianką była jednak porażka Chelsea na własnej murawie z Basel (1:2). Szwajcarzy ponownie będą pragnęli zaskoczyć w fazie grupowej. Podobnie uczynili dwa sezony temu, kiedy to przyczynili się do wyeliminowania Manchesteru United.

Pierwsza kolejka zatem była dość przewidywalna - z dwoma wyjątkami. Kolejna już za niecałe dwa tygodnie. Zapowiada się jednak znacznie bardziej wyrównanie. Ponadto przypominamy o naszej promocji. Zwracamy bowiem stawkę w wyniku przegranego kuponu po golu w ostatnich sekundach meczu (90+). A opcje, które są objęte promocją to: HT/FTpierwszy/ostatni strzelec gola oraz dokładny wynik. Promocja ta będzie obowiązywać do ostatniego meczu edycji 2013/14.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!