Liga Mistrzów: PSG vs. FC Barcelona


Ćwierćfianły w Lidze Mistrzów czas zacząć. Dzisiejsze pojedynki będą arcyciekawe! Jednym z nich będzie widowisko w Paryżu. Paris St. Germain podejmie na własnej murawie FC Barcelonę. Gospodarze nie są faworytami i nie ma się co dziwić, aczkolwiek na tym etapie każdy ma spore szanse na awans. Jak potoczą się losy dzisiejszego spotkania?

Paris St. Germain radzi sobie w rodzimej lidze bardzo dobrze. Są liderami i najprawdopodobniej zdobędą upragniony tytuł mistrzowski. Niemniej marzy im się również trofeum jeszcze bardziej prestiżowe jakim jest puchar Ligi Mistrzów. Forma gospodarzy jest niezła, aczkolwiek brakuje w drużynie PSG tej mocy, która dodawała im skrzydeł w końcówce ubiegłego roku. Dzisiaj jednak determinacja będzie na niebotycznie wysokim poziomie i naszym zdaniem są w stanie zagrać na najwyższych obrotach.

Trener Ancelotti w piątkowym meczu przeciwko Montpellier dał odpocząć kilku swoim gwiazdom. Dzisiaj pojawią się na murawie w pełni wypoczęci. Są nimi Lucas Moura oraz Lavezzi. Ponadto powrót do Ligi Mistrzów zaliczy również David Beckham, który zagra od samego początku. Potencjał kadrowy jest zatem bardzo wysoki po stronie PSG.

FC Barcelona, która przez znaczną część sezonu grała znakomicie doznała też chwili kryzysu. Niemniej już najprawdopodobniej się skończył. W rewanżowym starciu przeciwko Rossonerim pokazali cały swój kunszt. Widać było, że jest to stara, niewiarygodnie mocna Barcelona. Dzisiaj kolejne wyzwanie przed nimi, które musi potwierdzić ich dyspozycję. 

Do Dumy Katalonii po leczeniu wrócił trener Vilanova, a jest to bardzo ważne. Zespół ponownie wie, że ma silny charakter ze sobą, który powie im jak grać. W dodatku mimo spekulacjom medialnym w dzisiejszym meczu pojawi się Xavi. Była to zatem czysta gra psychologiczna. Bez niego Barca traci spory procent swoich sił ofensywnych, niemniej wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Dzisiejszy mecz jest niesamowicie ważny w szczególności dla gospodarzy. Zapewne włoski szkoleniowiec będzie chciał zadbać najbardziej o defensywę, niemniej by walczyć o awans potrzebują również bramek i to będzie zadanie dla Ibrahimovicia. Przed nami zatem niesamowicie ciekawy bój. Typujemy powyżej 2.5 gola w tym pojedynku.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.75 Unibet

W przypadku remisu 0:0 otrzymamy zwrot stawki!