Liga Mistrzów: Real Madryt vs. Borussia Dortmund


Mecz na który wszyscy czekamy. Wielki rewanż w meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. Tym razem w roli gospodarza zagra Real Madryt. Zatem Borussia Dortmund już nie będzie miała tak wspaniałego wsparcia jak u siebie w ubiegłym tygodniu. Czy Królewskich stać na awans do finału?

Real Madryt musi dzisiaj zwyciężyć co najmniej trzema golami. Najlepiej 3:0. W tym wypadku wywalczą bezpośredni awans. Jeśli jednak Borussii uda się zdobyć bramkę to w tym momencie Królewscy będą musieli trafić do siatki rywala co najmniej cztery razy. Ciężkie zadanie zatem przed Jose Mourinho i jego paczki. W ostatnim meczu ligowym podreperowano minimalnie morale. Wygrali 2:1 na wyjeździe z Atletico Madryt. Derbowe spotkania zawsze motywują.

Szkoleniowiec dzisiejszych gospodarzy dał w meczu z Atletico odpocząć kilku swoim gwiazdom. Nie zagrał Cristiano Ronaldo, a także Higuain. Z ławki rezerwowych weszli też w końcówce meczu Xabi AlonsoVarane. Zespół gospodarzy dzisiaj będzie zatem solidnie przygotowany kondycyjnie. 

Borussia Dortmund jest w fenomenalnej formie. Dzisiaj stoją przed niewiarygodną szansą awansu do finału Ligi Mistrzów. Są o krok od tego celu. Muszą najlepiej zdobyć jedną bramkę i w tym momencie awans już mają niemal pewny. W wypadku dwóch strzelonych goli awans już będą mieli pewny na 99.9% - w tym wypadku ekipa z Santiago Bernabeu musi strzelić 6 goli. Defensywa gości jest jednak bardzo solidna i ciężko będzie im wpakować jakąkolwiek ilość goli.

Jurgen Klopp również dał odpocząć swoim gwiazdom w meczu ligowym. Robert Lewandowski wszedł w samej końcówce, ale niestety nie trafił po raz kolejny. Dzisiaj natomiast będzie niesamowicie zmotywowany by walczyć o króla strzelców z Ronaldo. Kadra Borussii dzisiaj będzie niesamowicie groźna.

Pierwszy mecz 4:1. Szanse są zatem mizerne po stronie gospodarzy na awans do kolejnej fazy. Na pewno jednak nie poddadzą się łatwo, to nie leży w ich naturze. Zapowiada się kolejny ciekawy i otwarty mecz. Powyżej 2.5 gola to nasz zakład na ten wielki bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.36 Unibet

W przypadku remisu 0:0 otrzymasz zwrot stawki!