Liga Mistrzów - specjalne oferty!


Nowy sezon z Ligą Mistrzów czas zacząć. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne oferty związane z tym wydarzeniem. Tym samym czeka nas wszystkich mnóstwo emocji z nową edycją LM, jak i samym obstawianiem.

Oferty, które są dostępne na nowy sezon to zwroty stawki (aż do 100 euro!) przy zmianie rezultatu w samej końcówce spotkania - mianowicie w doliczonym czasie gry. Zwracamy bowiem stawki za każdy nietrafiony zakład przy opcjach: HT/FT, dokładny wynikpierwszy/ostatni strzelec gola! Promocja dostępna jest przez cały turniej.

Ponadto wystawiliśmy kursy na triumfatora obecnych rozgrywek. Faworytami są Bayern MonachiumFC Barcelona oraz Real Madryt. Niemniej ciężko na pewno będzie Bawarczykom o obronę tytułu - dotychczas nikt jeszcze tego nie dokonał, choć najbliżej był Manchester United oraz wcześniej wymieniona Barcelona.

Są zakłady na zwycięzcę Ligi Mistrzów, zatem wystawiliśmy również ofertę na króla strzelców. Od lat dominuje Lionel Messi. Blisko niego jest zawsze Cristiano Ronaldo i to właśnie oni są faworytami do zdobycia złotego buta. Nie można jednak też zapomnieć choćby o Robercie Lewandowskim, któremu niewiele zabrakło by być najskuteczniejszym kopaczem poprzedniej edycji.

Podsumowując spodziewamy się nie lada gratki z kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Mnóstwo emocji oraz wielkie spektakle, które czekają nas już w najbliższy wtorek oraz środę.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!