Liga Mistrzów: wtorkowe emocje


Przed nami początek drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów. Wtorkowe spotkania jeszcze bez mistrzów Polski, aczkolwiek kilka pojedynków wygląda ciekawie. Niby solidniejsze ekipy często mają słabszy dzień przeciwko bardziej ambitnym rywalom. Kilka słów na temat dzisiejszych spotkań:

Birkirkara vs. Maribor - Gospodarze pierwszego meczu to drużyna z Malty. Ciężko się wymawia nazwę tego zespołu, niemniej nie jest to drużyna z którą Maribor będzie miał kłopot. Goście to mistrzowie Słowenii. Liga jest dużo znacznie profesjonalniejsza. Ponadto doświadczenie pucharowe Mariboru jest bardzo wysokie. Kilkukrotnie można było ich zobaczyć w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Teraz na pewno powinni trafić do trzeciej rundy eliminacyjnej. Nie mogą jednak zlekceważyć swojego przeciwnika i skupić się na wyjazdowym triumfie. Nie powinni mieć z tym kłopotów, stąd też typujemy wygraną gości po kursie 1.33.

Fola Esch vs. Dinamo Zagrzeb - Bardzo jednostronny dwumecz przed nami. Fola Esch to drużyna z Luksemburga. Liga ta jest niemal amatorska i na pewno nie przeciwstawią się tak solidnie zbudowanej ekipie z Zagrzebia. Mistrzowie Chorwacji to marka, która bardzo często występuje w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Potrafią zaskoczyć przeciwników. Nie powinniśmy dzisiaj być świadkami żadnej niespodzianki. Spodziewamy się bardzo gładkiego zwycięstwa drużyny z Chorwacji. Dinamo Zagrzeb wygra co najmniej dwoma bramkami (handicap europejski) po kursie 1.48 to nasza propozycja na ten mecz.

Staua Bukareszt vs. Vardar Skopje - Bardzo interesujący, bałkański mecz. Steaua zagra z Vardarem, czyli bój, który powinien być bardzo ciekawy. Gospodarze mimo ciągłych występów w europejskich pucharach i nieco lepszą kadrą są mocnymi faworytami. Niemniej mistrzowie Macedonii na pewno się nie poddadzą. Vardar to równie waleczny zespół. Dzisiaj będzie im zależało na tym by podtrzymać dzisiaj korzystny wynik i będą skupiać się na tym by nie stracić gola. Są bardzo solidni defensywnie i to jest ich największy atut. Dlatego też typujemy poniżej 2.5 gola w tym meczu po kursie 2.40.

Zatem mimo mniej znanych zespołów spodziewamy się bardzo ciekawych widowisk. Są mecze, które będą na pewno wyrównane, są też zupełnie jednostronne pojedynki. Dlatego na pewno warto przyjrzeć się tym spotkaniom, śledzić je na LIVE i obstawiać.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!