LM: AC Milan vs. FC Barcelona


Interesujący mecz w Lidze Mistrzów w grupie H. Na San Siro, AC Milan podejmie FC Barcelonę. Gospodarze są według wielu na straconej pozycji, ale już potrafili namieszać w starciach z Dumą Katalonii w poprzednich sezonach. Dzisiaj również nie mają zamiaru odpuścić mistrzom Hiszpanii.

AC Milan nie radzi sobie najlepiej w Serie A. Plasują się bowiem na ósmym miejscu i brakuje punktów Rossonerim. Niemniej w ostatnich tygodniach widać lekką poprawę. Przegrali po walce z Juventusem Turyn. Czerwoną kartkę otrzymał wtedy Mexes. Mimo, iż brakowało kluczowego defensora w Milanie, to ci poradzili sobie w ostatni weekend z Udinese (1:0). Są zatem w coraz lepszej formie, co zwiastuje ciekawy bój na San Siro.

FC Barcelona w La Lidze gra świetnie. Są liderami i celem zespołu jest ponowne wywalczenie tytułu. Liga Mistrzów to również priorytet. Dotychczas wygrali oba mecze, rozbili Ajax 4:0, a w ostatniej rundzie pokonali Celtic 1:0. Ostatni weekend to jednak dość pechowy mecz przeciwko Osasunie w Primera Division. Po raz pierwszy, Duma Katalonii straciła punkty - 0:0. Dzisiejsi goście zagrali niezwykle nieskutecznie, co dzisiaj koniecznie muszą poprawić.

W starciu w Pampelunie, doszło do powrotu Leo Messiego. Argentyńczyk pojawił się w drugiej połowie na murawie, ale nie miał szans by odmienić losy spotkania. W dzisiejszym meczu, już kondycyjnie powinien dojść do formy w 100% zawodnik Barcelony. Tym samym będzie ponownie kluczową postacią u gości.

Od trzech sezonów oba zespołóy, notorycznie spotykają się w Lidze Mistrzów. W dumeczach za każdym razem lepsza jest Barcelona. Niemniej na San Siro potrafili przegrywać czy remisować. W poprzedniej edycji, w Mediolanie padł wynik 2:0 dla Rossonerich. Dwa lata wcześniej padł wynik 0:0. Dzisiaj ponownie spodziewamy się walki po stronie gospodarzy. Liczymy, iż nie stracą punktów w meczu z Barceloną.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Milan lub remis, 2.40 Unibet