LM: Atletico Madryt vs. AC Milan


Przed nami rewanżowa tura 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ciekawie zapowiada się pojedynek w Hiszpanii. Atletico Madryt podejmie na własnej murawie AC Milan. Pierwsze spotkanie zakończyło się sukcesem Atletico - 1:0. Niemniej drużyna z Serie A na pewno nie ma zamiaru się poddawać.

Atletico Madryt (@ 1.50) w pierwszym meczu zagrało dość pomysłowo. Ostatecznie wygrali i to oznacza, że gra na wyczekanie dała skutek. Niemniej dzisiaj muszą zmienić swoją strategię. Zespół Diego Simeone na pewno będzie mocno atakowany, a zaliczka z pierwszego spotkania jest nikła. Szczęśliwie jednak kadra jest mocna z Diego Costą na czele. Zatem na pewno nie będą grać defensywnie.

AC Milan (@ 6.75) miał niebywałego pecha podczas spotkania na San Siro. Zespół bowiem przeważał w pierwszej połowie. Udało się oddać kilka groźnych strzałów. Te jednak trafiały w słupek, czy poprzeczkę. Zatem brakowało milimetrów do szczęścia. Dzisiaj Clarence Seedorf musi jednak wymyślić bardziej skuteczną taktykę.

Skład gości będzie również niezwykle silny. Odbudowany Kaka będzie szukał swoich okazji. Ponadto świetnie grający Taarabt jest nową nadzieją drużyny i już udowodnił, że nadaje się w szeregach Rossonerich. I nie zapominajmy o Mario Balotellim. Jeśli ten włoski snajper ma swój dzień, może on sam odmienić losy spotkania, jak i dwumeczu.

Spotkanie to zapowiada się niezwykle interesująco. Jeden gol różnicy to zarazem żadna różnica. Mimo, że Milan gra w Madrycie, ma spore szanse na odrobienie strat. Włoskie drużyny są nieprzewidywalne. Stąd liczymy na bramkę Milanu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Milan strzeli @ 1.73 Unibet